Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Przedstawiciel Medyczny

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Partner Handlowy

Karlik Energy

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Trzebiechów

Zaangażowanie i komunikatywność Znajomość technik sprzedaży Negocjacje

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

KARLIK ENERGY to prężnie rozwijająca się marka, w grupie spółek Karlik, która zajmuje się sprzedażą systemów fotowoltaicznych. Działamy na terenie całego kraju oferując naszym klientom kompleksowe i profesjonalne usługi – od projektu, poprzez dostawę, montaż, przyłączenie do sieci dystrybucyjnej, aż po serwis. Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

To będzie dobra praca dla Ciebie jeśli:

  • cenisz sobie samodzielność w działaniu
  • ważna jest dla Ciebie możliwość posiadania elastycznego czasu pracy
  • uważasz się za osobę kreatywną i ambitną, liczy się dla Ciebie wyznaczanie i osiąganie konkretnych celów
  • ważna jest dla Ciebie praca dla firmy, która jest stabilna i wiarygodna
  • lubisz ludzi i chcesz im właściwie doradzać
  • cenisz sobie dobre prowizje za dobrą pracę

W ramach tego stanowiska wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • sprzedaż produktów i usług firmy
  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • obsługę Klienta w zakresie analizy potrzeb
  • tworzenie ofert, negocjacje oraz sporządzanie umów

Oczekujemy od Ciebie:

  • wysokich umiejętności komunikacyjnych i sprzedażowych - warunek konieczny
  • pełnego zaangażowania w budowaniu najlepszych rozwiązań dla Klientów
  • samodzielności w działaniu i planowaniu pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w branży fotowoltaicznej mile widziane, ale nie wymagane

Zapewniamy:

  • pracę w wiarygodnej organizacji istniejącą od ponad 30-stu lat, bo wiemy, że stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia jest istotne
  • 2 dniowe szkolenie techniczne, w pełni przygotowujące do samodzielnej pracy
  • potrzebne wszystkie niezbędne materiały reklamowe, narzędzia pracy, abyś ułatwić Ci pracę (auto, komputer, telefon)
  • wsparcie koordynatora sprzedaży i kierownika technicznego, abyś wiedział, że jesteśmy zespołem i pomagamy sobie nawzajem
  • infolinię techniczną oraz zespół projektowy, który pomoże Tobie w każdej sytuacji
  • wynagrodzenie: średnia zarobków mieści się między 5 a 15 tyś netto, natomiast prowizja z 1 kW wynosi od 250 złotych netto do nawet 1000 złotych netto - wszystko zależy od Ciebie i Twoich umiejętności handlowych.

Zaciekawiona/y? Chcesz poznać więcej szczegółów?

W razie pytań zadzwoń - chętnie odpowiemy na Twoje pytania!