Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 27-03-2024
Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Manager ds. Klientów Biznesowych

Paweł LECHOWICZ STREFA ENERGII

100

Super oferta

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wojnowice

Budowanie relacji Zarządzanie swoim czasem pracy Orientacja na działanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Naszą misją jest zmiana otaczającego nas świata, naszego podwórka, tego najbliższego widoku za oknem na lepsze. Wierzymy że to tylko od nas zależy jaki świat pozostawimy naszym dzieciom. Działania Strefy Energii opieramy na trzech filarach: jakości sprzętu i usług, ponadprzeciętnej obsłudze i zadowoleniu naszych partnerów biznesowych. W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych, przyczyniając się tym samym do zmniejszenia emisji CO2 przez Polskie Firmy o prawie 16 tys. ton. Każdy projekt obsługujemy indywidualnie, dostarczamy efektywne i pewne rozwiązania, które pozwalają zwiększyć niezależność energetyczną firmy lub domu. Jeżeli chcesz zmieniać świat, rozwijać świat, szukasz swojego miejsca na lata, ważny jest dla Ciebie balans życia i pracy to Strefa Energii jest miejscem dla Ciebie.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie długofalowych, jakościowych relacji z klientem
  • negocjacje handlowe, ustalanie warunków oraz koordynacja przebiegu ich realizacji
  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży
  • odpowiedzialność i kontrola procesu współpracy z klientem
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • współpraca z działem obsługi Klienta oraz ankieterami terenowymi w zakresie dostarczonych lead-ów sprzedażowych
  • realizowanie i rozwój strategii sprzedażowej firmy

Nasze wymagania:

  • stawiasz na rozwój i chęć nauki
  • lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo
  • jesteś zaangażowany, wyróżnia Cię inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • możesz pochwalić się umiejętnościami analitycznymi i negocjacyjnymi
  • prowadzisz samochód i posiadasz aktywne prawo do jazdy KAT. B

Mile widziane:

  • masz już pierwsze doświadczenia w pracy z Klientem Biznesowym.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę, zlecenia, współpracy
  • wynagrodzenie prowizyjne wraz z podstawą,
  • narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon)
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz skutecznej sprzedaży elektrowni słonecznych,
  • pracę w zespole nastawionym na rozwój, gdzie wspólnie uczymy się budować relacje partnerskie i dbamy o nasz rozwój
  • przejrzystą ścieżkę kariery oraz realną możliwość awansu wewnętrznego
  • możliwość dołączenia do pakiet opieki medycznej, karnetu sportowego oraz ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • profesjonalne szkolenia rozwojowe
  • epickie wyjazdy integracyjne.