Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska

Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Prowizja: 20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 18-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł

Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży na rynek zagraniczny

Proof-Steel sp. z o. o.

20

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Chełmno

Budowanie relacji Komunikatywność Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą działającą w branży spawalniczej. Dotychczasowym głównym produktem firmy są stojaki transportowe dla przemysłu szklarskiego. Misją naszej firmy jest dostarczenie jak najlepszych rozwiązań magazynowych oraz transportowych dla naszych klientów.

Naszą maksymą jest ciągły rozwój i rozrost firmy. Aby to czynić wyspecjalizowaliśmy się w produkcji masowej małych konstrukcji stalowych. Dotychczasowymi naszymi odbiorcami są takie kraje jak Polska, Szwecja, Litwa, Dania, Belgia.

Cele na najbliższe lata to zostanie liderem w produkcji stojaków transportowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży na rynek zagraniczny

Czym się wyróżniamy?

  1. Otrzymasz wsparcie założycieli, bezpośrednio u źródła i będziesz miał realny wpływ na rozwój firmy. Aktualnie firma zatrudnia około 20 pracowników.
  2. Wyborem dowolnej formy zatrudnienia w tym współpracę na zasadzie B2B, umowy o pracę lub o dzieło.
  3. Możliwością pracy w modelu "no office", czyli możesz pracować, gdzie tylko chcesz (o ile jest tam dobry dostęp do Internetu i zasięg telefonu komórkowego).

Kogo dokładnie szukamy?

  • Poszukujemy osoby, która posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży. Idealnie, gdyby było ono z branży spawalniczej. Mile widziane jest wykształcenie wyższe.
  • Zależy nam na osobie samodzielnej, która cechuje się systematycznością, sumiennością i zaangażowaniem w budowanie relacji z Klientem.
  • Ważnym aspektem jest dla nas również wysoki stopień komunikatywności oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z potencjalnymi Klientami.
  • Wymagamy znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodne porozumiewanie się z klientem zagranicznym
  • Mile widziana znajomość innego języka obcego.
  • Docenimy gotowość do pracy w ramach kontraktu B2B.

Czym będziesz się zajmować?

  • Twoim głównym zadaniem będzie sprzedaż produktów firmy podczas spotkań stacjonarnych i w terenie u Klienta. Naszym Klientem jest wyłącznie Klient firmowy (B2B).
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży od momentu pozyskania Klienta poprzez prezentacje produktów, ofertowanie, negocjacje aż do momentu podpisania umowy.
  • Tworzeniem pozytywnych relacji z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.
  • Stałym podnoszeniem kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.

Jak zbudowany jest proces sprzedaży?

Proces sprzedaży składa się z następujących etapów:

  1. Pozyskanie kontaktu lub wykorzystanie kontaktu dostarczonego przez firmę.
  2. Spotkanie z Klientem i omówienie potrzeb.
  3. Przedstawienie oferty firmy.
  4. Negocjowanie warunków umowy.
  5. Podpisanie umowy.

W przypadku wpłynięcia zamówienia dotyczącego małej ilości produktów czas zamknięcia leada to max 2 dni. W przypadku wejścia w duże firmy i duże zamówienia (1 mln zł) czas do rozpoczęcia produkcji zazwyczaj trwa do 30 dni.

Jak przebiega wdrożenie i jak firma dba o atmosferę?

Okres wdrożeniowy trwa 5 dni. W tych dniach zapoznasz się z asortymentem firmy, zakresem zadań oraz poznasz nasze atuty oraz możliwości. Przedstawimy Ci również wartości firmy i opowiemy o naszych docelowych klientach. W pierwszych dniach będziesz odpowiedzialny za ułożenie harmonogramu pracy, rozrysowanie przykładowych tras oraz spotkań i przedstawianie go nam.

Atmosfera w dziale budowana jest poprzez:

  • Cykliczne miesięczne rozmowy o Twoim dalszym rozwoju.
  • Otwartość przełożonego oraz zespołu na Twoje pomysły i refleksje.
  • Uzgodnione cele, na które masz wpływ i które realizują Twoje osobiste dążenia.
  • Wzajemnie wsparcie.

Jak będę wynagradzany?

System wynagradzania składa się z 3 elementów:

  • Podstawa
  • Prowizja - uzależniona od sprzedaży (nasz zakład jest w stanie przerobić miesięcznie kontraktów na poziomie około 3 mln zł). Zakładając prowizje na poziomie 2% dodatkowy dochód wynosi 60 tyś.
  • Premia uznaniowa

Jak aplikować?

Wyślij nam swoje CV wraz odpowiedziami na poniższe kwestie:

  • Kilka słów o sobie (np. osiągnięcia, zamierzone cele).
  • Twoje doświadczenia zawodowe.
  • W jakim systemie pracy oraz w jakiej formie interesuje praca w Proof-Steel.
  • W jakim zespole chciałbyś/chciałabyś pracować.
  • Jakie masz oczekiwania od NAS jako pracodawców.

UWAGA! Odpowiadamy wyłącznie na kompletne aplikacje. Lubimy uczciwe zasady i jasno oczekujemy, że poświęcisz czas i wysiłek na napisanie odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Tylko takie aplikacje weźmiemy pod uwagę.