Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 27-03-2024
Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta Biznesowego

SUNRISE SYSTEM

350

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Wrocław

Kluczowe umiejętności

Umiejętność negocjacji Nawiązywanie relacji Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

W Sunrise System chcemy rozwijać się oraz dawać takie same możliwości naszym pracownikom. Ubiegły rok pokazał nam jak doskonały team posiadamy, na który składają się eksperci, specjaliści oraz głodni wiedzy juniorzy. Aktualnie naszym marzeniem jest poszerzenie działu sprzedaży w Bydgoszczy, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu o kolejnych otwartych na współpracę SEO/SEM handlowców.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Dlaczego u nas?

  1. Oferujemy pracę dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sprzedażą i obsługą Klienta. Mamy do tego przygotowany cały system szkoleń, wsparcia, wdrożenia tak, aby każda osoba szybko zrozumiała nasz sposób pracy i rozpoczęła samodzielne działania sprzedażowe.
  2. Posiadamy bardzo motywujący system wynagrodzeń (szczegóły opisane w sekcji poniżej „Jak będę wynagradzany?”)
  3. Działamy w branży marketingu internetowego, która rozwija się bardzo dynamicznie. A ostatnie 2 lata to okres wzmożonych inwestycji naszych Klientów w kanały e-commerce, co przekłada się na bardzo duże zainteresowanie usługami SEO / SEM naszej firmy.

Kogo dokładnie szukamy?

Szukamy osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową w obszarze sprzedaży i obsługi klienta do klienta biznesowego (B2B). Bardziej od formalnego doświadczenia cenimy postawę w której kandydat chce się rozwijać, jest otwarty na nawiązywanie relacji z innymi osobami, identyfikuje potrzeby Klienta, potrafi się profesjonalnie zaprezentować oraz jest dyspozycyjny do pracy na pełen etat.

Czym będę się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za pozyskanie Klienta przy wykorzystaniu różnych kanałów dotarcia (telefon, mail, spotkanie osobiste/online). Ok. 90% leadów będziesz pozyskiwał samodzielnie.
  • Po pozyskaniu Klienta zajmiesz się sprzedażą usług SEO / SEM. Nasz proces sprzedaży oparty jest o sprzedaż doradczą dopasowaną do indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Kolejno po przygotowaniu warunków współpracy dla Klienta będziesz odpowiedzialny za proces ich negocjacji kończący się podpisaniem umowy z Klientem.
  • Ważnym elementem za który będziesz również odpowiedzialny jest regularna obserwacja rynku, konkurencji, trendów tak, aby szybko zarekomendować nowy innowacyjny kształt rozwiązania dla Klienta.

Jak wygląda wdrożenie oraz jak zbudowany jest dział handlowy?

  • Przez pierwsze 2-3 miesiące odbędziesz serię intensywnych szkoleń, z których zdobytą wiedzę będziesz miał okazję sprawdzić bardzo szybko w praktyce. W pierwszych tygodniach będziesz budował swoją bazę kontaktów, odbędziesz pierwsze rozmowy z Klientami pod nadzorem doświadczonych trenerów i mentorów oraz wypracujesz swój własny styl rozmowy / sprzedaży. Uważamy, że praca na skrypcie sprzedażowym w naszej branży nie jest skuteczna. Wolimy, aby każdy z naszych handlowców posiadał umiejętność efektywnej rozmowy z Klientem, która w zależności od jego potrzeb może przebiegać w bardzo indywidualny sposób.
  • Nasz dział handlowy jest podzielony 5 zespołów w różnych lokalizacjach. 10 osób na zespół + Team Leader. Nad prawidłowym procesem sprzedaży i organizacją zespołów czuwa Manager.

W naszym zespole pracują osoby ze stażem +10 lat i mocno wspierają młodsze osoby. Na budowanie wspierającej atmosfery wpływa również udział w premiach zespołowych. Team Lederzy są rozliczani za wyniki osób w swoich zespołach, stąd bardzo mocno angażują się w rozwój pracowników oraz budowę pozytywnych relacji wśród pracowników.

Jak firma dba o rozwój pracownika?

Każdy zespół zgodnie z naszym programem szkoleniowym posiada odpowiednią pulę środków na szkolenia zarówno całego zespołu jak i indywidualnych pracowników. Cykl szkoleniowy w pierwszej fazie rozpisany jest na pierwszych 12 miesięcy pracy. Następnie w zależności od potrzeb pracownika tworzone są indywidualne plany rozwojowe.

Jak będę wynagradzany?

Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. System wynagrodzenia składa się z 2 elementów:

  • Podstawa – która jest uzależniona od umiejętności / doświadczenia pracownika i mieści się w zakresie 3 500 – 4 500 zł brutto. Po okresie próbnym wysokość wynagrodzenia podstawowego wzrasta.
  • Prowizja miesięczna - uzależniona od wartości umów podpisanych z Klientami. Prowizja jest wyrażana jako % od rocznego szacowanego zysku z danego Klienta. Nasza firma wypłaca prowizję już od pierwszego dnia pracy i pierwszej podpisanej umowy z Klientem. Nie ma również żadnego maksymalnego progu prowizji, każda kwota jest wypłacana zgodnie z planem prowizyjnym.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Stałe godziny pracy z wolnymi weekendami.
  • Brak nadgodzin i realny life & work balance. Naprawdę!
  • Pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki.
  • Nasze biura znajdują się w prestiżowych lokalizacjach w centrum Bydgoszczy, Torunia, Poznania i Wrocławia.

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV