Zobacz inne oferty pracy

Doradca ds. OZE

Alians sp. z o.o.

90

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

2

Lokalizacja

Mazowieckie  - 2 wakaty

Skuteczny sprzedawca oze z pasj─ů i determinacj─ů w dzia┼éaniu

Opis stanowiska

Spó┼éka Alians www.alians-oze.pl od 2017 r dzia┼éa w bran┼╝y OZE i dostarcza klientom kompleksowe rozwi─ůzania w obszarze energii: PV, magazynów energii, pomp ciep┼éa, sprzeda┼╝y energii elektrycznej i gazu oraz optymalizacji kosztów dystrybucyjnych. Jeste┼Ťmy autoryzowanym partnerem Orange Energia oraz partnerem technicznym PGE i Grupy Veolia. ┼ü─ůczymy wiedz─Ö ekspertów z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem naszego zespo┼éu. Zadowolenie i korzy┼Ťci dla klienta stawiamy na pierwszym miejscu w ca┼éym procesie sprzeda┼╝owym i posprzeda┼╝owym. Zespó┼é Alians, grupa pozytywnie nastawionych ludzi, zaprasza Ci─Ö aby┼Ť nam pomóg┼é wykorzysta─ç ogromny potencja┼é, który jest dzisiaj na rynku.

Zakres obowi─ůzków:

  • Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwi─ůza┼ä OZE; fotowoltaika, pompy ciep┼éa, magazyny energii dla przedsi─Öbiorców i klientów indywidualnych.
  • Realizacja planów sprzeda┼╝owych produktów OZE.
  • Aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Nieprzerwana edukacja produktowa, sprzeda┼╝owa i rynkowa.
  • Uczestnictwo w rozwojowych projektach.

Nasze wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w bezpo┼Ťredniej sprzeda┼╝y PV lub/i pomp ciep┼éa.
  • Ponadprzeci─Ötna i udokumentowana realizacja indywidualnych planów – szukamy championów sprzeda┼╝y w swoich bran┼╝ach.
  • Proaktywna postawa w poszukiwaniu potencjalnych klientów.
  • Samodzielno┼Ť─ç, rozwini─Öta umiej─Ötno┼Ť─ç komunikacji i negocjacji.
  • Wysoka aktywno┼Ť─ç, ukierunkowanie na cele oraz kreatywne dzia┼éanie.
  • Zarejestrowana dzia┼éalno┼Ť─ç gospodarcza lub gotowo┼Ť─ç do jej za┼éo┼╝enia - nasi doradcy to wysoko dochodowi przedsi─Öbiorcy.
  • Pasja, któr─ů jeste┼Ť w stanie zarazi─ç ka┼╝dego.

Oferujemy:

  • Konkurencyjny system wynagradzania: bardzo wysokie, nielimitowane prowizje sprzeda┼╝owe.
  • W zale┼╝no┼Ťci od stopnia realizacji celów sprzeda┼╝owych udost─Öpniamy narz─Ödzia pracy: samochód , laptop, telefon.
  • Umawianie spotka┼ä z klientami biznesowymi przez nasze do┼Ťwiadczone Call Center.
  • Wsparcie w postaci kontaktów do zainteresowanych klientów (tzw. leady), obj─Öte tym samym systemem prowizyjnym.
  • Wybór ofert spo┼Ťród kilku wiod─ůcych dostawców energii elektrycznej na rynku.
  • Dedykowany system CRM, materia┼éy marketingowe.
  • Rozwój kompetencji w zakresie sprzeda┼╝y energii elektrycznej i gazu
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç wspó┼épracy na zasadzie cross sellingu z doradcami ds. sprzeda┼╝y energii elektrycznej i gazu.
  • Wysokiej jako┼Ťci komponenty oraz szeroki wybór w┼éasnych rozwi─ůza┼ä finansowych dla klientów
  • Profesjonalne szkolenia produktowe prowadzone przez najlepszych fachowców w bran┼╝y.
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç  budowania w┼éasnego zespo┼éu sprzeda┼╝owego.

U nas naprawd─Ö dobrze si─Ö pracuje­čĹŹ
Odwied┼║ nasz─ů stron─Ö internetow─ů: www.alians-oze.pl

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona