Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Konsultant /-ka w Sklepie Firmowym T-Mobile w Zielonej Górze (CH Focus Mall)

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Przedstawiciel Medyczny

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

ASTROENERGY

40

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Janczewo

Kominikatywność Zarządzanie swoim czasem pracy Orientacja na działanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Szukasz miejsca na dłużej, gdzie rozwiniesz skrzydła i zbudujesz prawdziwą karierę?
Oczekujesz silnego wsparcia, korzystnego systemu wynagrodzeń i najskuteczniejszego schematu pracy z klientem?

W związku z rakietowym tempem rozwoju spółki AstroEnergy, poszukujemy nowych osób na stanowisko:

Doradca Klienta

Na obszarze Szczecin/Trójmiasto/Człuchów/Gorzów/Toruń/Zielona Góra
Bierzemy również pod uwagę miejscowości + 70 km.

W AstroEnergy zajmujemy się dostarczaniem klientom indywidualnym i komercyjnym profesjonalnego rozwiązania pod klucz w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła i szeregu usług dodatkowych. Jesteśmy firmą, w której panuje rodzinna atmosfera oraz wzajemny szacunek. Naszym największym priorytetem nie są liczby, a rzetelne partnerstwo i stawanie się codziennie lepszą wersją samego siebie.

Dział sprzedaży AstroEnergy prowadzony jest przez markę Jak Sprzedawać Fotowoltaikę - wiemy jak pomóc Ci osiągnąć sukces w tej branży. U nas możesz zacząć od zera, i dojść naprawdę wysoko.

Sprawdź nas: https://jak-sprzedawac-fotowoltaike.pl

Co otrzymasz:

  • Najskuteczniejsze schematy działania na obecnym rynku fotowoltaicznym.
  • Regularne szkolenia stacjonarne realizowane przez zespół “Jak Sprzedawać Fotowoltaikę” i naszych najskuteczniejszych agentów wraz z darmowym dostępem do pełnych pakietów kursów sprzedażowych OZE.
  • Webinary szkoleniowe, firmową platformę edukacyjną, narzędzia sprzedażowe.
  • Szkolenia terenowe z trenerem i dobór odpowiedniego stylu pracy.
  • Pomoc w budowie Twojego zespołu sprzedażowego (rekrutacja i coaching).
  • Programy motywacyjne, leasingi aut, wspólne wyjazdy.
  • Stałą opiekę całego zespołu i aktywne wsparcie Twojej sprzedaży.
  • Rodzinną, życzliwą atmosferę sprzyjającą rozwojowi - nie jesteśmy korporacją, dla której każdy pracownik to liczba i target.
  • Daj nam znać jeśli potrzebujesz czegoś więcej.

Zapewniamy wsparcie nie tylko na tle zawodowym ale również w życiu codziennym, gdyż wiemy że tak naprawdę, właśnie tam znajduje się grunt, który sprawia że jesteś znakomitym pracownikiem. Podpowiemy Ci również jak inwestować i pomnażać zarobiony kapitał. Podejdziemy do Ciebie indywidualnie, rozpoznamy twoje mocne strony i uwolnimy twój największy potencjał.

W naszej firmie znajdują się specjaliści którzy pomogą Ci stać się szczęśliwym oraz efektywnym członkiem zespołu.

Obowiązki:

  • Sprzedaż produktów firmy (instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, ładowarki do aut elektrycznych)
  • Samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta.

Nasza firma charakteryzuje się:

  • 10 letnią gwarancją własną na wszystko.
  • Wysoką jakością montaży wykonywanych przez certyfikowane ekipy.
  • Atrakcyjnymi ofertami końcowymi dla klienta.
  • Dużym wyborem komponentów.
  • Nowoczesnymi narzędziami do ofertowania i zarządzania własną sprzedażą.
  • Perfekcyjnym biurem obsługi klienta (możesz liczyć na wiele poleceń).
  • Tym że Ty tylko sprzedajesz, a resztą zajmie się AstroEnergy.

Wymagania:

  • Chęć poznawania nowych ludzi
  • Dużo wolnego czasu
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub branży fotowoltaicznej
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Samochód

Jako jedna z nielicznych firm na Polskim rynku, wprowadzamy tak zwany Turkusowy model zarządzania. Jest to model pozbawiony typowego systemu hierarchicznego, w którym współpracownicy traktowani są z góry. U nas możesz liczyć na niecodzienne i indywidualne podejście do Twoich potrzeb. Dlatego masz niezwykłą szansę aby dołączyć do naszego zespołu i pracować na równi z mistrzami tego zawodu.

Nasze szkolenia są jedyne w swoim rodzaju, to właśnie na nich poprzez, zabawę i świetną atmosferę zaczniesz poznawać różne formy etycznej i uczciwej sprzedaży. Nie musisz wierzyć nam na słowo, przyjdź i poznaj członków naszego zespołu, a wtedy poznasz czym tak naprawdę jest firma Astro Energy!