Doradca klienta

Doradca Klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Key Account Manager

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Piła

Nieujawniona

Business Development Specialist

Cinkciarz.pl Sp.z o.o.

200

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Zdalna

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Poznań

Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji Znajmość branży fintech

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Portal finansowy Cinkciarz.pl zapewnia dostęp do najpopularniejszych usług finansowych: wymiany walut, przekazów pieniężnych, płatności oraz transakcji Forex. Spółka Cinkciarz.pl działa od 2010 roku. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie. W 2018 r. znalazła się na 8. miejscu „Listy 200” największych przedsiębiorstw wg tygodnika Wprost. Zatrudniamy ludzi, którzy kochają swoją pracę. Budujemy zespoły składające się m.in. ze specjalistów IT, marketingu i sprzedaży. Biura grupy znajdują się w Zielonej Górze, Warszawie, Chicago i Limassol. Marka jest partnerem m.in. Chicago Bulls.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Jeżeli do nas dołączysz, będziesz:

  • nawiązywać i utrzymywać relacje z kluczowymi klientami biznesowymi spółki,
  • brać udział w tworzeniu produktów na rynki polski i zagraniczne,
  • kreować trendy i rozwijać produkty płatnościowe,
  • aktywnie pozyskiwać nowych klientów i odpowiadać na ich wymagania biznesowe,
  • współtworzyć proces onboardingu dla klientów,
  • reprezentować firmę na międzynarodowych targach i seminariach,
  • monitorować rynek i działania konkurencji,
  • współpracować z innymi działami firmy, w tym: mobile, AI, Big Data.

Czego oczekujemy?

  • min. 2-letniego doświadczenia w sprzedaży, preferowane w branży finansowej,
  • znajomości rynku walutowego i/lub płatności on-line,
  • rozwiniętych umiejętności miękkich - w tym: komunikacyjnych i negocjacyjnych,
  • postawy “can-do” i przekonania, że chcesz rozwijać siebie i markę,
  • umiejętności koncentracji na wynikach,
  • gotowości do odbywania okazjonalnych podróży służbowych,
  • statusu osoby niekaranej.

Twoje szanse na dołączenie do naszego zespołu zwiększy:

  • znajomość języka angielskiego,
  • zainteresowanie branżą e-commerce i nowymi technologiami.

Dlaczego Cinkciarz.pl?

  • pracujemy w firmie o ugruntowanej pozycji, obecnej na rynku od 10 lat,
  • oferujemy stabilność - w dobie pandemii dbamy o swoich pracowników, utrzymujemy poziom zatrudnienia oraz nie redukujemy pensji ani etatów,
  • rekrutujemy w trybie online,
  • oferujemy umowę o pracę,
  • mamy elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
  • pracujemy zdalnie w wybranych działach,
  • jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z niepełnosprawnością,
  • dbamy o rozwój zawodowy: pracujemy z najnowocześniejszymi technologiami i narzędziami,
  • mamy bezpłatne lekcje języka angielskiego,
  • rozwijamy firmową bibliotekę,
  • mamy świetnie wyposażone strefy rozrywki i relaksu,
  • mamy pyszną kawę,
  • pracuje z nami mnóstwo świetnych ludzi!

Więcej o nas i aktualne oferty pracy: www.praca.cinkciarz.pl