Inne oferty firmy PZU SA

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Nieujawniona

Agent Ubezpieczeniowy PZU SA - Lubelskie

PZU SA

40000

Umowa Agencyjna

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

3

Lokalizacja

Lublin

Kluczowe umiejętności

Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Twoje zadania

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych i finansowych
  • doradztwo i budowanie długofalowych relacji z klientem
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

Nasze wymagania

  • prowadzenie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • dobra organizacja czasu i umiejętność planowania
  • przynajmniej średnie wykształcenie
  • niekaralność

Co oferujemy

  • prostą formę współpracy bez wkładu własnego – praca na wyłączność, czyli oferta produktowa jednej firmy
  • możliwość połączenia Twojej pracy z pracą agenta ubezpieczeniowego
  • pomoc w budowaniu portfela klientów przy wykorzystaniu systemu wspierającego pozyskiwanie kontaktów
  • ścieżkę rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzedaż w pierwszych latach współpracy
  • indywidualny program wdrożenia oraz pakiet szkoleń produktowych i rozwojowych prowadzonych przez naszych trenerów
  • nowoczesne narzędzia i mobilne aplikacje wspierające codzienną pracę, sprzedaż zdalną i obsługę
  • wsparcie marketingowe PZU: prowadzenie strony internetowej, materiały reklamowe, wyposażenie biura i wiele więcej

Benefity

      elastyczny czas pracy

      poziom zarobków uzależniony od Twojego zaangażowania

      zniżki u naszych partnerów biznesowych

      bezpłatne szkolenia

      jasna ścieżka rozwoju

      konkursy sprzedażowe

      mobilne aplikacje i platformy edukacyjne

Etapy rekrutacji i wdrożenia

  • rozmowa telefoniczna i spotkanie rekrutacyjne
  • szkolenie i egzamin KNF

Jak wygląda dzień pracy agenta?

Agent ubezpieczeniowy to nie domokrążca z teczką pod pachą! Czas złamać ten stereotyp i powiedzieć jak jest. To naprawdę fajny zawód, który daje tak ważną dziś swobodę. Będąc swoim własnym szefem, agent decyduje kiedy i jak pracuje oraz ile zarabia. Można pracować w domu, albo rozwinąć biznes i otworzyć z PZU nowoczesne biuro oraz zatrudnić pracowników. Można też traktować tę pracę jako dodatkowe źródło dochodu, będąc np.właścicielem autokomisu, biura rachunkowego, czy agencji nieruchomości i przy okazji oferować swoim klientom ubezpieczenia.

Na dowód tego, że nasi agenci są super, przedstawiamy Huberta Żyłę, bohatera nagrania, w którym opowiada on, jak wygląda dzień z życia agenta i z czym się wiąże praca w tym zawodzie. Zapraszamy na film, który powstał we współpracy z Wojciecha Kaczmarczyka na jego kanale "Do Roboty" na YouTube. Prowadzący przez jeden dzień sprawdza jak się pracuje w wybranym zawodzie. Dawka humoru gwarantowana!

O pracodawcy

Jesteśmy największym w Polsce ubezpieczycielem działającym na rynku ubezpieczeń majątkowych i pozostałych osobowych. Kontrolujemy ponad 1/3 rynku, który jest mierzony wartością składki przypisanej brutto.

Jesteśmy też liderem na rynku ubezpieczeń, zarówno z punktu widzenia skali działalności, jak i osiąganej rentowności. Dzięki rozbudowanej sieci oraz obecności w kanałach online, umożliwiamy wszystkim klientom – niezależnie od ich miejsca zamieszkania – łatwy dostęp do naszych produktów.

Zapewniamy wsparcie, bezpieczeństwo i stabilizację finansową milionom klientów. Prowadzimy działalność w dziedzinie ubezpieczeń, zdrowia, inwestycji, bankowości i finansów. Gwarantujemy kompleksową ochronę oraz dostarczamy najwyższą jakość usług we wszystkich najważniejszych dziedzinach życia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy agenta? Wejdź na agentpzu.pl i przekonaj się, jakie dajemy możliwości.