Przedstawciel Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 27-03-2024
Nieujawniona
Samochód

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży - Branża FMCG

Samochód Baza kontaktów
  • SMART-HR
  • B2B
  • FMCG - Art. Spożywcze i napoje / karma i art. dla zwierząt
  • 28-03-2024
Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca techniczno-handlowy (maszyny czyszczące)

Olpe Sp.z o.o.

6

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Unisław

Znajomość branży profesjonalnego sprzątania Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem IPC na terenie Polski. IPC obecne jest w ponad 130 krajach na świecie, a w swoim portfolio oferuje ponad tysiąc urządzeń do profesjonalnego utrzymania czystości. W skład koncernu IPC wchodzą takie marki jak Portotecnica, Soteco, Gansow i Pulex. Od 2018 roku IPC należy do koncernu Tennant, który dzięki temu przejęciu został największym na świecie producentem profesjonalnych urządzeń czyszczących.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy
(maszyny czyszczące)

Dlaczego miałbyś u nas pracować?

  1. Będziesz miał do dyspozycji ponad 1 000 produktów z branży profesjonalnego utrzymania czystości.
  2. Będziesz pracował w zgranym, kameralnym zespole osób, które wzajemnie sobie pomagają.
  3. Będziesz brał udział w cyklicznych szkoleniach we Włoszech oraz międzynarodowych targach.

Kogo dokładnie szukamy?

Szukamy osoby, która:

  • Posiada kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży do Klientów B2B w branży szeroko pojętego profesjonalnego utrzymania czystości np.: odkurzacze przemysłowe, myjki ciśnieniowe, zamiatarki, zmywarki do posadzek, sprzęt ręczny do utrzymania czystości.
  • Ma zmysł techniczny i wykształcenie min. średnie.
  • Chętnie dzieli się swoją wiedzą, zarówno z pracownikami jak i z Klientami oraz dąży do zdobycia nowych umiejętności.
  • Cechuje się wysoką kulturą osobistą, uczciwością i samodzielnością w organizacji pracy.
  • Ze względu na charakter pracy (klienci rozproszeni na terenie całego kraju) posiada prawo jazdy kat. B i jest gotowa do odbywania częstych podróży służbowych.
  • Posiada komunikatywną znajomość j. angielskiego lub włoskiego, która będzie wykorzystywana do kontaktu z pracownikami firmy za granicą.

Czym będziesz się zajmować?

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Obsługę szkoleniowo-handlową obecnych Klientów (Partnerów) jak i aktywne pozyskiwanie nowych. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie pośrednio przez naszych Partnerów, którymi są: dystrybutorzy, hurtownie związane z branżą utrzymania czystości oraz firmy sprzątające. Zadaniem osoby zatrudnionej będzie ich aktywne wsparcie w sprzedaży poprzez szkolenia, przygotowanie prezentacji urządzeń u klienta końcowego oraz wdrożenia nowych produktów wprowadzanych systematycznie do oferty.
  • Dział odkurzaczy profesjonalnych. Od małych odkurzaczy biurowych poprzez najbardziej popularne odkurzacze do pracy na sucho-mokro, odkurzacze specjalistyczne w tym z certyfikatem ATEX, po duże jednostki przemysłowe.
  • Analizę rynku, konkurencji oraz potrzeb Klientów i w zależności od sytuacji opracowywanie lub modyfikowanie strategii sprzedaży.
  • Wsparcie Klienta w zakresie doboru konkretnych technologii, co wiąże się z potrzebą przeprowadzenia testów poszczególnych technologii w środowisku Klienta.

Jak zbudowany jest dział handlowy?

Dział handlowy liczy 2 osoby wspierane przez 3 osoby zajmujące się koordynacją zamówień, logistyką, realizacją dostaw do Klientów, obsługą magazynu, fakturowaniem oraz reklamacjami. Działem handlowym zarządza Dyrektor Handlowy.

Jak przebiega wdrożenie?

Okres wdrożenia trwa ok. 3 miesiące. W tym czasie zatrudniona osoba odbędzie kilkudniowy wyjazd do fabryki we Włoszech celem odbycia szkolenia technicznego oraz marketingowego. Przez cały okres pracownik będzie pod opieką Dyrektora Handlowego, który zapozna go z działalnością firmy, procesami, produktami oraz Klientami.

Jak będziesz wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z 3 elementów:

  1. Stałej miesięcznej pensji podstawowej, która jest waloryzowana corocznie o wskaźnik wzrostu całego obrotu firmy.
  2. Prowizji od sprzedaży uzależnionej od miesięcznego obrotu handlowca. Cele wyznaczane są na realnym do osiągnięcia poziomie i dzięki temu możliwe jest podwojenie swojej pensji w stosunku do pensji podstawowej.
  3. Premii

Co jeszcze oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • Umowę o pracę.
  • Samochód służbowy, laptop i telefon również do użytku prywatnego.