Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Agent Nieruchomości

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Samochód Baza kontaktów

Samodzielny Dyrektor Zespołu

ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS

100

Super oferta

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Dyrektor sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Gródek

Kluczowe umiejętności

Entuzjazm Otwartość Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

ASSIDUUS (z łac. wytrwały) to firma świadcząca usługi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umożliwiającej stabilny wzrost na lata. Grupa ASSIDUUS zatrudnia zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw.

ASSIDUUS INVESTMENT PARTNERS to pierwsze inteligentne doradztwo finansowe w Polsce. Tworzone jest przez zespół niezależnych ekspertów finansowo-ubezpieczeniowych, który do przeprowadzenia analizy potrzeb Klienta oraz stworzenia Osobistego Planu Finansowego wykorzystuje zaprojektowaną przez Spółkę aplikację.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie procesów rekrutacji oraz wdrożenie do pracy nowych członków zespołu,
  • Zarządzanie zespołem sprzedaży,
  • Planowanie, organizowanie i kontrola pracy,
  • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z przyjętymi standardami Spółki.

 Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (ubezpieczeń lub produktów inwestycyjnych),
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,
  • Komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi,
  • Optymizm, entuzjazm i zapał do pracy, wysoka kultura osobista,
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych zadań.

 To oferujemy:

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń oraz awansów,
  • Systematyczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Doskonałą atmosferę pracy w doświadczonym oraz ambitnym zespole,
  • Dostęp do profesjonalnego systemu e-learning, wsparcie marketingowe i merytoryczne,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

 Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna,
  • Karta Multisport.