Sprzedawca Wewnętrzny

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych

Energymix Sp. z o.o.

3

Kontrakt B2B

Umowa Agencyjna

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Jeżów Sudecki

Kluczowe umiejętności

Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Energymix Sp. z o.o. to firma z bardzo dużym doświadczeniem i potencjałem na rynku energetycznym. Nasz zespół posiada długoletnie doświadczenie poparte wynikami w branży energetycznej. Pragnąc się rozwijać w 2017r. założyliśmy własną działalność wciąż podnosząc nasze kompetencje. W związku z dużą dynamiką rozwoju w roku 2019 przekształciliśmy się w spółkę z o.o.

Więcej informacji na temat firmy: http://energymix.pl/

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydata na stanowisko handlowca:

Jeżeli jesteś osobą energiczną, nastawioną na osiąganie sukcesów w życiu zawodowym, dobrze czujesz się pracując z ludźmi i dla ludzi, chcesz rozwijać swoje umiejętności i nie boisz się wyzwań, a motywacją dla ciebie jest osiąganie ponadprzeciętnych zarobków to zapraszamy do naszego zespołu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych
  • analiza kosztów energii elektrycznej Klientów
  • dobór odpowiednich rozwiązań technicznych dla Klientów
  • dobór rozwiązań finansowych z gamy naszych produktów (leasing, kredyt, dofinansowanie)

 WYMAGANIA

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne (kreatywność, sumienność, umiejętność autoprezentacji)
  • umiejętność tworzenia ofert oraz kalkulacji
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kat B

OFERUJEMY

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie,  umowa o współpracy) do ustalenia podczas rozmowy
  • pensję podstawową 2000-6000 tys. Netto + wysoka prowizja + premie kwartalne
  • samochód Volkswagen T-Rock
  • iPad oraz telefon
  • Aplikację Salesbook pozwalającą wykonać wizualizację, ofertę oraz przygotowanie umowy już na pierwszym spotkaniu
  • kartę paliwową
  • jasne systemy rozliczenia prowizyjnego
  • wsparcie marketingowe
  • wsparcie techniczne ( projekty w PV Sol)
  • możliwość budowania własnego zespołu sprzedaży
  • kampanię sprzedażową dla handlowców (gotowe leady)
  • pracę w firmie o przyjaznej atmosferze i bez korporacyjnego podejścia do pracowników

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Energymix sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, a także dla celów przyszłych rekrutacji."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty!