Przedstawiciel Handlowy OZE [wysokie wynagrodzenie]

  • B2B
  • Produkcja - Maszyny i urządzenia
  • 28-03-2024
Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta Biznesowego

Podstawa: 7 000 - 7 500 zł
Pensja podstawowa
7 000 - 7 500 zł

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Doradca Handlowy GLYNT

GT Tomasz Godyński

20

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Tuchomie

Budowanie relacji Znajomość technik sprzedaży Orientacja na działanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

GLYNT - ROZUMIEMY WŁOSY.  GLYNT to międzynarodowa marka produkcji Niemieckiej. Zdobyła nagrodę najlepszej marki fryzjerskiej w Niemczech i powtarza ten tytuł od 7 lat. Nasz zespół dumnie reprezentuje producenta na rynku polskim, skrupulatnie wdrażając jego standardy jakości oraz obsługi. GLYNT jest marką prywatną, która posiada własne laboratoria w Szwajcarii a produkcja jest wykonywana w siedzibie firmy w Hamburgu. To profesjonalna, wegańska niemiecka marka, oparta o szwajcarskie receptury. Więcej już chyba nie trzeba nic dodawać.

Doradca handlowy – obsługa salonów fryzjerskich

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z salonami fryzjerskimi na terenie miejsca pracy,
  • Utrzymywanie kontaktów z salonami fryzjerskimi i nawiązywanie nowych relacji oraz budowanie portfela klientów strategicznych,
  • Dbanie o pozytywny oraz profesjonalny wizerunek marki,
  • Realizowanie celów sprzedażowych,
  • Analizowanie wyników sprzedaży oraz planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż,
  • Wsparcie i pomoc w rozwoju bazy klientów i ich biznesów.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy do współpracy osób świetnie czujących się w sprzedaży, obsłudze klienta i budowaniu stałych, dobrych relacji z klientem B2B,
  • Pozytywnych i ceniących sobie pracę zespołową, współpracę i wzajemne wsparcie,
  • Doświadczenia na stanowisku sprzedawcy,
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Spotkania firmowe i szkolenia wewnętrzne,
  • Firmowy kapitał emerytalny polegający na budowaniu własnej emerytury nie licząc na ZUS,
  • 21-30% prowizji od wykonanych planów sprzedażowych (średnie zarobki aktualnie 28 tys zł.
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • System turkusowego zarządzania firmą
  • Cotygodniowe wsparcie operacyjne i rozwój osobisty

WSPARCIE:

  • Cykliczne Kongresy,
  • Lokalne szkolenia,
  • Indywidualne warsztaty,
  • POMOC zdalna dla klientów i dla Ciebie,
  • Czasopismo,
  • Materiały marketingowe,
  • Indywidualny marketing dla klientów,
  • Dropshipping – stała cena,
  • Szkolenia biznesowe,
  • Finansowanie dla klientów,
  • Punkty lojalnościowe,
  • Promocje,
  • Stała cena produktów cały rok (!)
  • PRODUKT PREMIUM,
  • Marka GLYNT - produkt premium (od 7 lat najlepszy produkt wg fryzjerów w Niemczech), świetna jakość i przystępna cena.  Ciągłe dostawy do klienta, a nie sprzedaż jednorazowa. Pełne wsparcie, rozbudowana oferta marketingowa i liczne szkolenia w bogatej ofercie dla klientów. Wsparcie specjalistów 24/7 dla klientów i Ciebie.