Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

3 000 - 5 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy / Audytor k/m

Podstawa: 4 000 - 6 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 - 6 000 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy - Doradca Techniczny NOWA

Podstawa: 3 000 - 3 500 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 3 500 zł
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Doradca ds. fotowoltaiki

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel handlowy

SafeFleet sp. z o.o.

20

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Wielkopolskie

Radzenie sobie ze stresem Umiej─Ötno┼Ťci skutecznej komunikacji Umiej─Ötno┼Ť─ç negocjacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

B─ůd┼║ z nami po bezpiecznej stronie!

SafeFleet od niemal 25 lat specjalizuje si─Ö w us┼éugach telemetrycznych. Zapewnia wysokiej klasy, niezawodne rozwi─ůzania, które wspieraj─ů efektywne zarz─ůdzanie flot─ů. Przek┼éadaj─ů si─Ö na wzrost poczucia bezpiecze┼ästwa, wydajno┼Ťci, a tak┼╝e ograniczenie kosztów funkcjonowania firmy.

Przedstawiciel Handlowy

Aby osi─ůgn─ů─ç cel, musisz umie─ç rozpozna─ç potrzeby klienta i znale┼║─ç rozwi─ůzanie jego problemów. Je┼╝eli lubisz by─ç ekspertem i wskazywa─ç najlepsze rozwi─ůzania, by─ç mo┼╝e w┼éa┼Ťnie Ciebie szukamy.

Odwied┼║ nasz─ů stron─Ö www.safefleet.pl i dowiedz si─Ö wi─Öcej o projektach realizowanych w Polsce i innych europejskich krajach. Nasz polski zespó┼é rozwija si─Ö bardzo dynamicznie, wi─Öc do┼é─ůcz do nas!

Zakres zadań:

  • Pozyskiwanie nowych kontaktów oraz obs┼éuga zg┼éosze┼ä przychodz─ůcych
  • Nawi─ůzywanie relacji z klientem przez telefon, na spotkaniach
  • Generowanie ofert produktowych
  • Promocja produktów firmy podczas targów, seminariów, itp.
  • Kontrola rynku i tworzenie bazy klientów
  • Wprowadzanie danych do SalesForce.com CRM

Wymagania:

  • Wykszta┼écenie ┼Ťrednie lub wy┼╝sze (preferowane)
  • Trzyletnie do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y B2B
  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y nowoczesnych technologii b─Ödzie dodatkowym atutem
  • Znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego
  • Ch─Ö─ç do nauki i rozwoju osobistego
  • Umiej─Ötno┼Ť─ç samodzielnej pracy
  • Do┼Ťwiadczenie w zakresie aplikacji CRM i Google Docs b─Ödzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w ramach umowy o prac─Ö lub kontraktu B2B
  • Mi─Ödzynarodowe ┼Ťrodowisko pracy
  • Teambuilding na terenie Europy przynajmniej raz w roku
  • Prac─Ö w m┼éodym, dynamicznym zespole
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia