Sprzedawca Wewnętrzny

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Kontrakt B2B

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław

Kluczowe umiejętności

Negocjacje Komunikatywność Orientacja na cel

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej.

Dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko:

Doradca Klienta ds. Fotowoltaiki

Dlaczego warto dla nas pracować?

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.
  • Najlepsza na rynku oferta dla klientów (ind/biz).
  • Szkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracy.
  • Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.
  • Wsparcie: inżynierów PV, kalkulatory analityczne.
  • Kwartalny SUPREME DAY.
  • SUPREME CAR.
  • Konkursy i nagrody dla najlepszych pracowników.

Na czym będzie polegała twoja praca?

  • Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.
  • Przygotowanie ofert PV.
  • Realizowanie wyznaczonych celów.
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.

Czego oczekujemy?

  • Umiejętności skutecznych negocjacji.
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych.
  • Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.
  • Prawa jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjności.

Mile widziane

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"

Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji dodatkowo załącz drugą zgodę o następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"