Kierownik Elektromarketu

Doradca klienta- umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Specjalista ds. Sprzedaży B2B – rynek krajowy i zagraniczny

BG Sp. z o.o., Sp. K.

60

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Białystok

Komunikatywna znajomość języka angielskiego Doświadczenie w sprzedaży b2b (w szczególności pozyskiwanie klientów z unii europejskiej) Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

BG sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

My, czyli...
Jesteśmy grupą ludzi którzy są totalnie zakręceni na punkcie koszulek i wszystkim co z nimi związane. Od wielu lat pasjonujemy się nimi na wszelkie sposoby - od materiału z których są wykonane, przez ich krój i kolor, po wzory i techniki nadruku.

Koszulkowo
Stworzyliśmy sklep z wzorami, które mają pozwolić na wyrażenie siebie. To nie nic nie znaczące teksty które możecie spotkać na koszulkach z sieciówek, tylko konkretny sposób na wyrażenie swoich myśli. W oprawie i jakości lepszej niż koszulki sprzedawane na straganie. Jednocześnie w lepszej cenie niż drogie koszulki spotykane w wielu sklepach internetowych.

But...how?
Jak to możliwe? Świetny zespół ludzi którzy znają się na tym co robią, jedne z nowocześniejszych maszyn w Polsce i brak kompromisu jeśli chodzi o jakość. Nie ustalamy bardzo wysokich narzutów, bo nie jesteśmy aż tak pazerni. Wolimy, by więcej osób chodziło w naszych koszulkach, bo będą po prostu dostępne w lepszych cenach. Tak, to możliwe :)

Druk na zamówienie
Jednak sprzedaż koszulek z wzorami to nie wszystko. Zrobimy dla Ciebie dowolny wzór, w dowolnej ilości. Dowolną technologią. Mamy sitodruk, druk cyfrowy, flock, flex, a nawet haft. Dobierzemy dla Ciebie dowolny produkt - od ręczników, przez softshelle, po fartuchy kuchenne. A jeśli nie znajdziesz tego, co chcesz - uszyjemy to dla ciebie. Mamy szwalnię w której szyjemy codziennie dla różnych marek - od koszulek, przez kurtki, aż po spodnie i spódnice.

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Budowanie i rozwój portfela klienta.
  • Przygotowanie ofert handlowych odpowiadających indywidualnym potrzebom klienta.
  • Przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją.
  • Bieżące raportowanie wyników pracy.
  • Monitorowanie działań konkurencji.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem jak i bez. Zależy nam przede wszystkim na osobie, która ma indywidualne predyspozycje do bycia handlowcem. Szczególnie zależy nam na kimś, kto jest:

  • nastawiony na osiągnięcie celu
  • wytrwały,
  • rozwojowy,
  • elastyczny,
  • dobrze zorganizowany,
  • otwarty na potrzeby rozmówców,
  • zaangażowany,
  • komunikatywny.

Co oferujemy w zamian?

  • Przeszkolenie osób bez doświadczenia.
  • Dla doświadczonych szansę na wykazanie się i wpływ na rozwój firmy.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Świetną atmosferę pracy.
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość kreowania dalszej ekspansji firmy

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij swoje CV.

Dołącz do naszego zespołu!

Linki:

Sprzedaż hurtowa: https://www.universeproduction.com/pl/hurt.koszulkowo.com
Sprzedaż detaliczna: koszulkowo.com