Przedstawiciel Handlowy branża OzE

Samochód

Przedstawiciel handlowy ds. OZE

Podstawa: 3 000 - 30 000 zł
Pensja podstawowa
3 000 - 30 000 zł

Baza kontaktów
  • Vectra S.A.
  • B2B, B2C
  • Telco - Telefonia mobilna i stacjonarna
  • 26-03-2024
Baza kontaktów

Specjalista ds. pozyskiwania nowych klientów

Podstawa: 4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów
  • Semtop
  • B2B
  • Media - Produkty i usługi mediowe (marketing, reklama)
  • 23-03-2024
Pensja podstawowa
4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług celnych

Podstawa: Nieujawniona
  • DTA Sp. z o.o .
  • B2B
  • TSL - Produkty i usługi logistyczno transportowo spedycyjne
  • 27-03-2024
Nieujawniona

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego

BIG FORM Sp. z o.o. Sp.K.

50

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wojnowice

Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów) Nastawienie zadaniowe, wysoka motywacja i determinacja w realizacji celów Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne oraz samodzielność w organizacji pracy własnej

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Wydawnictwo Kartograficzne BIG FORM  Sp. z o.o. sp. k. jest ogólnopolską firmą działającą ponad 25 lat w branży reklamy. Główna działalność firmy opiera się na publikacji i bezpłatnym kolportażu map reklamowych. Do chwili obecnej wydaliśmy około 2000 planów miast i powiatów z reklamami na różnych terenach Polski.

Wydawnictwo Kartograficzne BIG FORM sp. z o.o. sp. k. zatrudni na stanowisko:

ds. sprzedaży powierzchni reklamowych na mapach powiatów i planach miast z terenu:

WOJ. OPOLSKIEGO
Opole, Brzeg, Kluczbork, Namysłów, Nysa, Prudnik, Głubczyce, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle oraz z innych miast województwa.

WOJ. ŚLĄSKIEGO
Częstochowa, Kłobuck, Lubliniec, Myszków, Zawiercie, Tarnowskie Góry oraz z innych miast województwa.

WOJ. DOLNOŚLĄSKIEGO
Wrocław, Legnica, Lubin, Polkowice, Bolesławiec, Jelenia Góra, Świdnica, Wałbrzych, Oleśnica, Jawor, Złotoryja oraz z innych miast województwa.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (aktywne poszukiwanie i efektywne pozyskiwanie nowych klientów
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • samodzielności w organizacji pracy  własnej
  • nastawienie zadaniowe, wysoka   motywacja i determinacja w realizacji celów
  • gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • pracę i rozwój w stabilnej firmie rozwijającej się   od ponad 25 lat
  • sprzedaż produktu i usługi reklamowej   o profesjonalnie wypracowanej renomie
  • pozytywnie rozpoznawalną markę przez Klienta
  • bazę stałych Klientów
  • profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe, przeprowadzane z trenerem w terenie
  • codzienne wsparcie na każdym etapie pracy z Klientem
  • motywujące konkursy handlowe i programy integracyjne
  • wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu (Ty decydujesz ile zarabiasz)
  • bardzo atrakcyjny, jasny i realny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • umowa B2B
  • elastyczny czas pracy
  • narzędzia pracy: telefon komórkowy, samochód po okresie próbnym

Twoje zadania:

  • aktywna praca w terenie na wyznaczonym regionie, polegająca na prowadzeniu rozmów handlowych
  • systematyczne realizowanie założonych planów sprzedaży
  • rzetelna obsługa Klienta oraz budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Rekrutacja przeprowadzana jest na terenie miejsca zamieszkania kandydatów! - tel. 507 017 165

www.bigform.pl/praca

www.bizneswregionie.pl