Przedstawiciel Handlowy NOWA

Nieujawniona

Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Suwałki

Nieujawniona

OEX Cursor: Przedstawiciel terenowy - Szczecin

Podstawa: 4 000 zł
Pensja podstawowa
4 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (region północ)

E100 International Trade Sp. z o.o.

1000

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Mikołajki

Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych. Umiejętność budowania relacji i poszukiwania nowych klientów. Doświadczenie w sprzedaży b2b.

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Е100 to międzynarodowy dostawca rozwiązań biznesowych w zakresie energii, mobilności oraz usług o wartości dodanej (VAS). Z powodzeniem działamy na rynku od ponad 20 lat obsługując ponad 20 000 klientów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów B2B na powierzonym regionie.
  • Kontakt telefoniczny / mailowy w celu rozpoznania potencjalnych klientów oraz umówienia spotkań handlowych.
  • Samodzielne prowadzenie spotkań handlowych u klientów.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Opieka i utrzymywanie stałych relacji z pozyskanymi klientami.
  • Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych.
  • Raportowanie.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B.
  • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych.
  • Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych.
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę od początku współpracy.
  • Jasno nakreślone cele do realizacji i atrakcyjny system prowizyjny.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma e-learning do nauki języków obcych).
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, auto służbowe, karta paliwowa.
  • Obszerny pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe.
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery w międzynarodowej firmie, dbającej o dobrą atmosferę pracy, która stawia na ciągłe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produktowych.