Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Podstawa: Nieujawniona
  • SIG Sp. z o.o.
  • B2B, B2C
  • Estate - Usługi i produkty dot. budownictwa
  • 17-04-2024
Nieujawniona

Doradca klienta [Opolskie]

Nieujawniona

Doradca Klienta - Opole

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

Baza kontaktów

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży GEBAUER

GEBAUER

44

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna, Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Opole

Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Znajomość pakietu office Dokładność i sumienność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

GEBAUER – producent Stolarki Otworowej. Siłą naszej firmy jest doświadczenie oraz wysoka jakość produktów. GEBAUER jest producentem stolarki otworowej z drewna, naszymi sztandarowymi produktami są Okna, Drzwi i Okiennice. Działamy w obszarze produkcji, sprzedaży hurtowej oraz detalicznej na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Specjalista do spraw sprzedaży

Miejsce pracy: Tarnów Opolski

Kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy osób, które:

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży. Idealnie byłoby, gdyby było ono z branży stolarskiej.
  • Cechują się dojrzałością biznesową, która przekłada się zarówno na odpowiedzialność za realizację własnych zadań jak i odpowiedzialność za merytoryczny i wartościowy kontakt z Klientem na każdym etapie procesu sprzedaży.
  • Są w pełni samodzielne, proponują rozwiązania pojawiających się problemów, aktywnie poszerzają swoją wiedzę.
  • Potrafią rzetelnie doradzić Klientowi w procesie sprzedaży, który produkt z oferty firmy spełnia jego potrzeby.
  • Znają język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym oraz biegle posługują się pakietem MS Office.

Czym będziesz się zajmował?

  • Będziesz odpowiedzialny za aktywną sprzedaż. Aktywna sprzedaż oznacza, że sam prowadzisz prospecting mający na celu pozyskanie Klienta (cold call, cold mailing, social seling).
  • Tworzeniem wartości produktu dla Klienta (prezentacje produktu online lub wizyty u Klienta, spotkania, identyfikacja potrzeb i problemów Klienta).
  • Oprócz sprzedaży będziesz odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami poprzez doradztwo dla Klienta.
  • Będziesz również odpowiadał za kształtowanie pozytywnego wizerunku oraz promocję firmy GEBAUER na rynku, głównie przez uczestnictwo w różnego rodzaju akcjach i targach.

Jak przebiega wdrożenie i jak zbudowany jest dział handlowy?

Proces onboardingu obejmuje swoim zakresem:

  • Poznanie procesu sprzedaży stacjonarnej przy wsparciu bardziej doświadczonej osoby.
  • Szkolenie z produktu.

Dział handlowy na chwilę obecną liczy 3 osoby. Działem handlowym zarządza kierownik działu sprzedaży.

Jak będę wynagradzany?

System wynagradzania składa się z 3 elementów:

  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Prowizja - wypłacana co miesiąc od 1% wartości netto zlecenia.
  • Premia uznaniowa - wypłacana na koniec każdego roku.

Co jeszcze oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę na pełen etat.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie – wysoki pakiet w PZU.
  • Karta Multisport.
  • Nocleg na terenie firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem za pomocą OLX lub bezpośrednio do firmy na maila związek z pracą podanego na stronie internetowej.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.