Przedstawiciel Handlowy OZE [wysokie wynagrodzenie]

  • CORNTECH
  • B2B
  • Produkcja - Maszyny i urządzenia
  • 28-03-2024
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. obsługi Klienta

Nieujawniona

Konsultant ds. sprzedaży

Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy - branża winiarska NOWA

Samochód Baza kontaktów

Mobilny Opiekun Klienta - Przedstawiciel Handlowy

GetHelp.pl sp z oo

20

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Giżycko

Orientacja na cel, zaangazowanie, wytrwałość Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami..... Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Fascynujesz się sprzedażą i masz w sobie iskrę podróżnika?
Lubisz kiedy coś się dzieje i wiesz, że praca za biurkiem nie jest dla Ciebie?

Dołącz do GetHelp.pl i zostań jednym z naszych:

MOBILNYCH OPIEKUNÓW KLIENTA

Dlaczego "opiekun"?

W pracy będziesz odpowiadać za utrzymywanie super współpracy z klientami, czy to nowymi czy istniejącymi. Kiedy mówimy, że się kimś opiekujemy to oznacza, że dbamy o kogoś potrzeby, jego interesy. Chcemy, aby ta osoba czuła się dobrze i tylko nas wybierała. Właśnie taką rolę będziesz spełniać - a przy okazji unikniesz rutyny i rozwiniesz swoje sprzedażowe skrzydła.

GetHelp.pl jest młodym, rozwijającym się zespołem, który łączy wspólna wizja pracy we wspierającym się gronie i przy okazji osiąganie wyników. Nie jesteśmy zwykłą firmą i nie patrzymy tylko na to co umiesz.

Dla nas liczy się człowiek! Jego energia, nastawienie do innych, szczególnie naszych klientów.

Wyślij do nas CV jeżeli:

  • masz pozytywne nastawieniem do ludzi i rozmawianie z nimi to twój "konik"
  • z łatwością nawiązujesz nowe kontakty oraz potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe,
  • umiesz rzetelnie i regularne raportować wyniki swojej pracy,
  • wiesz, że wyniki biorą się z wykonywania właściwych rzeczy we właściwym miejscu i czasie,
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

Pssst...Twoimi atutem będzie również doświadczenie na podobnym stanowisku.

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:

  • systematyczna opieka nad bieżącymi Klientami Biznesowymi Naszej firmy poprzez wizyty osobiste, badanie potrzeb, dopasowywanie optymalnych rozwiązań i tworzenie długotrwałych relacji biznesowych,
  • dalszy rozwój firmy poprzez nawiązywanie współpracy z nowymi Klientami Biznesowymi,
  • terminowe i regularne raportowanie Twojej codziennej pracy w autorskim systemie,
  • regularne uczestniczenie w szkoleniach podnoszących Twoje umiejętności zarówno sprzedażowe jak i interpersonalne.

 Co możemy Ci zaproponować?

  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię, która motywuje do osiągania wysokich wyników,
  • Kartę Multi-sport,
  • niezbędne narzędzia do pracy w postaci samochodu służbowego, tabletu oraz telefonu,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i kształtowaniu swojego codziennego dnia pracy.

Wyślij do nas CV i czekaj na telefon od Nas!

Więcej o Nas na stronie: www.wylapani.pl!