Kasjer – Sprzedawca

4 300 - 15 000 zł
Baza kontaktów

Sprzedawca Działu mięsno – wędliniarskiego

Nieujawniona

Agent Nieruchomości

Baza kontaktów

Zastępca Kierownika Sklepu

Nieujawniona

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samochód Baza kontaktów

Przedstawiciel Handlowy w branży narzędzi metalowych

INTERMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Baczków

Umiejętność pracy w terenie Umięjętność pozyskiwania klientów b2b Samodzielność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Przedstawiciel handlowy w branży narzędzi metalowych

Obszar pracy: woj. mazowieckie / podlaskie

Siedziba firmy: Końskowola pod Lublinem

Jeśli uwielbiasz podróżować i prowadzić samochód oraz masz odwagę do nawiązywania kontaktów z nieznanymi ludźmi, nie tylko osobiście ale także przez Internet to być może jesteś osobą, której szukamy. Szukamy bowiem wytrwałej osoby lubiącej wyzwania na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w branży narzędzi metalowych. Jesteśmy firmą z 17 letnim doświadczeniem na rynku ogólnopolskim w branży narzędzi metalowych i obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko handlowca do naszego zespołu. Specjalizujemy się w sprzedaży wierteł do metalu, betonu i drewna, ściernic i tarcz oraz artykułów spawalniczych. Firma jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem firmy Maraksis oferującej wysokiej jakości wiertła marki MPlus oraz przedstawicielem światowej marki Norton produkującej artykuły ścierne. Jeśli zależy Ci na pracy oferującej dużą autonomię oraz umożliwiającej osiąganie atrakcyjnych zarobków, zapraszamy do współpracy.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskanie nowej grupy klientów: małych i średnich firm produkcyjnych
  • Doradztwo klientom w wyborze artykułów, które pomogą im optymalizować pracę
  • Utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami, dbanie o bieżące potrzeby klientów
  • Realizacja planów sprzedaży ustalonych z przełożonym

Wymagania:

  • Doświadczanie w branży: obróbka stali, spawalnictwo, handel wiertłami i artykułami ściernymi
  • Umiejętność w pracy w terenie w pozyskiwaniu klienta B2B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Komunikatywność, otwartość oraz odwaga niezbędna do pozyskiwania klientów
  • Wysoka motywacja oraz determinacja w realizacji wyznaczonych celów
  • Duża samodzielność w działaniu oraz wysoka samoorganizacja
  • Uczciwość i życzliwość wobec klientów oraz współpracowników
  • Praca w terenie, czasem przez kilka dni z noclegami oraz praca przy wykorzystaniu Internetu i telefonu
  • Spotkania w siedzibie firmy raz na tydzień (Końskowola)
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office
  • Umiejętność pracy zdalnej, w tym komunikacji za pomocą komunikatora Skype
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferowane warunki:

  • 3 miesięczny okres próbny, umowa czasowa na 12 miesięcy, a następnie umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie: podstawa plus atrakcyjna prowizja od marży rozliczana co miesiąc,
  • Wsparcie w postaci bazy kontaktów oraz leadów
  • Pokrycie kosztów noclegów
  • Samochód służbowy bądź własny z pokryciem kosztów amortyzacji
  • Komputer oraz telefon
  • Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo- sprzedażowych
  • Bieżące wsparcie w rozwoju umiejętności
  • Wysoka jakość produktów oferowanych klientom
  • Elastyczne godziny pracy oraz wolne weekendy
  • Uczciwość i rzetelność we współpracy, w tym terminowe wynagrodzenia.

Jeśli chcesz zdobyć tę pracę, pokaż, że Ci naprawdę zależy.

Swoją aplikację przygotuj tak abyśmy czytając ją nabrali przekonania, że Twoje doświadczenie, umiejętności i predyspozycje są tym czego my potrzebujemy.