Sprzedawca Wewnętrzny

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Przedstawiciel handlowy B2C, B2B

Lux Welity Polska Sp. z o.o.

20

Kontrakt B2B

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Wrocław

Umiejętność pracy zadaniowej Demonstracja oferty, produktu u klienta Aktywne pozyskiwanie klientów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma LUX powstała w Szwecji w 1901 roku i zajmuje się dystrybucją urządzeń do dezynfekcji i czyszczenia parą, oczyszczaczy powietrza oraz odkurzaczy do głębokiego czyszczenia dedykowanym dla alergików.

W związku z dynamicznym rozwojem na rynku polskim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Dolnośląskie

Zakres obowiązków:

  • samodzielne i aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • praca hybrydowa (80% wyjazdy w terenie i 20% zdalna)
  • raportowanie wyników sprzedaży do Branch Managera
  • dbanie o wysokie standardy obsługi klienta

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • łatwość nawiązywania kontaktów i pozytywne usposobienie
  • chęć uczenia się i rozwijania umiejętności
  • prawo jazdy kat.B
  • posiadanie samochodu osobowego
  • doświadczenie w sprzedaży produktów Premium będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • warunki umożliwiające wysokie zarobki (podstawa + prowizja od sprzedaży + premia za realizację celów)
  • formy współpracy dostosowane do kandydata
  • bezpłatne profesjonalne szkolenie produktowe i sprzedażowe
  • produkty Premium o najwyższej jakości
  • udział w cyklicznych konkursach polskich i międzynarodowych
  • niezwykle pozytywną atmosferę współpracy