Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket NOWA

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Key Account Manager

Podstawa: Nieujawniona
  • 4 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta - Piła

Doradca Techniczny - Specjalista ds. Sprzedaży Maszyn i Urządzeń Spożywczych

PZ PANEPOL Sp. z o.o.

30

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Suchy Las

Uczciwość Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

P.Z. Panepol Sp. z o.o. to nowoczesna firma handlowo - usługowa z wieloletnim doświadczeniem w branży spożywczej. Lata doświadczeń i sprawdzone produkty dają naszym Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem o silnej pozycji rynkowej. Najwyższa jakość dostarczanych produktów i usług, jest naszym priorytetem. Gwarantują ją czołowi producenci, z którymi od lat współpracujemy oraz nasi doświadczeni pracownicy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Techniczny - Specjalista ds. Sprzedaży maszyn i urządzeń Spożywczych

Kogo dokładnie szukamy?

Poszukujemy osób, które:

  • Mają kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży i pracowały w branży maszynowej. Jednak jeśli nie posiadasz doświadczenia, a zdobyłeś wykształcenie techniczne, to również masz dużą szansę na zatrudnienie w naszej firmie!
  • Są otwarte na Klienta, potrafią indywidualnie podejść do każdej osoby, a nawiązywanie nowych kontaktów nie jest dla nich wyzwaniem.
  • Cechują się dojrzałością w kontaktach z klientem co oznacza, że potrafią w każdej sytuacji znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
  • Konsekwentnie i wytrwale dążą do osiągnięcia zamierzonego celu, jednocześnie wykazując się cierpliwością i opanowaniem w swoich działaniach.
  • Potrafią samodzielnie planować swoją pracę i ustalać priorytety.
  • Posiadają prawo jazdy kat B oraz znają język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym.

Czym będę się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za aktywną sprzedaż maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego i szeroko pojętego spożywczego. Aktywna sprzedaż oznacza, że sam prowadzisz prospecting mający na celu pozyskanie Klienta (cold call, cold mail itp.).
  • Kompleksowo obsługiwał proces sprzedaży - negocjował warunki umowy, pobierał odpowiednie dokumenty itp. oraz w zależności od potrzeby danej transakcji współpracował z partnerami, dostawcami itp.
  • Budował pozytywne relacje z Klientami w całym procesie sprzedażowym w celu uzyskania rekomendacji do kolejnych Klientów.
  • Korzystał z kompleksowego oprogramowania do zarządzania klientami, ofertami oraz poszukiwaniami (ERP - Grafitti).
  • Umacniał markę na rynku. W tym celu będziesz uczestniczył w targach, wydarzeniach branżowych itp.

Jak przebiega wdrożenie?

Proces wdrożenia trwa około 3 miesięcy obejmuje swoim zakresem:

  • Szkolenie z maszyn i urządzeń.
  • Wprowadzanie w systemy firmy.
  • Szkolenie z procesu sprzedaży tj. przekazanie klientów, przygotowywanie ofert itp.

Jak zbudowany jest dział i jak się w nim pracuje?

Dział Maszyn, do którego szukamy pracownika liczy około 5 osób i zarządzany jest przez kierownika, który bezpośrednio raportuje do zarządu.

Jesteśmy niewielką firmą, w której pracownicy pracują po kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.

Atmosfera w zespole budowana jest poprzez:

  • Wspólne omawianie strategii, analizowanie rynku oraz dzielenie się opiniami oraz pomysłami na poprawę efektywności.
  • Wsparcie przełożonego.
  • Czas na poznanie firmy, produktów i klientów.
  • Wzajemną pomoc

Jak będę wynagradzany?

System wynagrodzeń składa się z dwóch składników:

  • Podstawowej pensji - niezależnej od osiąganych wyników sprzedażowych.
  • Prowizji od sprzedaży - liczonej procentowo od sprzedaży.

Co oprócz wynagrodzenia oferuje firma?

  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy, (smartfon, samochód, komputer).
  • Opiekę medyczna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, rozbudowany system motywacyjny, bonusy świąteczne.