Przedstawiciel Handlowy branża OzE

  • Velectro
  • B2B, B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 27-03-2024
Pensja prowizja
20 000 - 25 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Samochód Baza kontaktów

Agent Nieruchomości

Samochód Baza kontaktów

Doradca Techniczno - Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

Rockpol. sp. z o.o. sp. k.

23

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Białystok

Współpraca zespołowa Doświadczenie w samodzielnej pracy z firmami b2b Samodzielność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą logistyczną oferującą optymalne rozwiązania, dokładnie dostosowane do realiów rynkowych oraz wymagań klientów z różnych branż. W skład naszej oferty wchodzą usługi z zakresu organizacji przewozu drogowego. Nasze działania oparte są o ściśle wytyczone procedury, gwarantujące zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa przewozów.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Czym się wyróżniamy?

  1. Na start otrzymasz profesjonalne 2 tygodniowe szkolenie oraz opiekuna, który pomoże Ci wdrożyć się w struktury naszej organizacji.
  2. Otrzymasz wsparcie działu marketingu, który dostarczy Ci około 20 % leadów, co umożliwi Ci szybkie zwiększanie sprzedaży, a co się z tym wiąże również zarobków.
  3. Zapewnimy Ci komfortowe warunki pracy: duże przestronne biuro, narzędzia do pracy oraz świetną atmosferę.

Kogo dokładnie szukamy?

  • Szukamy osób, które posiadają kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej pracy z firmami B2B przy sprzedaży produktów lub usług. Idealnie gdybyś miał doświadczenie w sprzedaży F2F oraz bezpośrednim kontakcie z Klientem.
  • Celujemy w osoby, które są w pełni samodzielne, proponują rozwiązania pojawiających się problemów, potrafią pracować w zespole, a przede wszystkim są nastawione na sukces finansowy oraz osiąganie wysokich prowizji ze sprzedaży.
  • Idealny kandydat to osoba otwarta, pomysłowa, lubiąca kontakt z innymi ludźmi i łatwo nawiązująca z nimi rozmowę, potrafiący pracować w zespole.

Czym będę się zajmować?

  • Będziesz odpowiedzialny za aktywną sprzedaż produktu. Aktywna sprzedaż oznacza, że sam prowadzisz procpecting mający na celu pozyskanie Klienta (cold call, cold mail).
  • Będziesz prowadził proces sprzedaży od momentu pozyskania Klienta poprzez prezentacje usługi, ofertowanie, negocjacje aż do momentu podpisania umowy.
  • Będziesz utrzymywał dobre kontakty i relacje z Klientem mające wpływ na przyszłe zamówienia.

Jak przebiega wdrożenie do pracy?

Okres wdrożeniowy trwa 2 tygodnie i składa się z kilku etapów:

  • Wdrożenia w procedury oraz narzędzia pracy.
  • Zapoznania się z przepisami prawa odnośnie transportu i spedycji.
  • Zapoznania się z materiałami szkoleniowymi odnośnie sprzedaży usług transportowych.
  • Przypisania osoby odpowiedzialnej (opiekuna) wprowadzającej w proces sprzedaży.

Jak zorganizowany jest proces sprzedaży i dział handlowy?

Proces sprzedażowy składa się z następujących etapów:

  • Przygotowanie bazy firm do kontaktu.
  • Aktywne telefoniczne pozyskanie klienta.
  • Przygotowanie oferty z zespołem spedycji lub indywidualnie.
  • Negocjacja warunków umów.
  • Sfinalizowanie sprzedaży.

Dział handlowy liczy 9 osób oraz 2 telemarketerów, którzy podlegają bezpośrednio pod Zarząd.

Jak będę wynagradzany?

 System wynagrodzenia składa się z 2 składników:

  • Podstawy – zależnej od Twojego doświadczenia i umiejętności.
  • Premii – liczonej procentowo od zysku.

Co jeszcze oferuje firma poza wynagrodzeniem?

  • Dla najlepszych sprzedawców: samochód służbowy.
  • Pakiet medyczny.
  • Współfinansowanie kart Multisport.

Kliknij przycisk „Aplikuj” i prześlij swoje CV!