Doradca Klienta ds. Technicznych

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Podstawa: 5 000 - 13 000 zł
Pensja podstawowa
5 000 - 13 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Doradca klienta

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Przedstawiciel handlowy

Trafin Oil PL Sp. z o.o.

75

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Knurów

Budowanie relacji Orientacja na działanie Znajomość technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. to firma o międzynarodowym zasięgu. Działamy już w trzech krajach: Czechy, Słowacja, a od 2009 roku także w Polsce. Jesteśmy proekologiczną firmą, która pomaga punktom gastronomicznym i mieszkańcom w odbiorze oraz likwidacji zużytych olejów jadalnych. Dzięki naszej działalności sprawiamy, że samochody napędzane są biopaliwami wytworzonymi z odpadów.

W związku z dynamicznym poszerzaniem obszaru działania do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie klientów i realizacja planu sprzedażowego
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych
  • monitorowanie i rozwijanie podległego rynku
  • opracowywanie działań w celu zwiększenia sprzedaży
  • analizowanie i raportowanie w zakresie sprzedaży i sytuacji rynkowej
  • negocjacje handlowe
  • dostawa i odbiór zamówień.
  • sprzedaż produktów firmy
  • budowanie wizerunku firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży HoReCa
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość topografii miasta/ regionu
  • otwartość, dynamizm w działaniu, komunikatywność, przedsiębiorczość
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność w nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • determinacja i skuteczność w osiąganiu celów

Oferujemy:

  • umowa o współpracy (własna działalność gospodarcza)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • samochód firmowy
  • nieograniczone możliwości rozwoju
  • interesująca praca w młodym i dynamicznym zespole
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10.05.18 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 2018 poz.1000)”.