Co odróżnia nas od konkurencji?

Portal szyty na miarę dla ludzi sprzedaży

  • Wszystkie funkcjonalności portalu rozwijamy w oparciu o nasze autorskie badania osób z obszaru sprzedaży i dzięki temu skuteczniej łączymy Pracodawców z Pracownikami.
  • Stworzyliśmy unikatowe filtry wyszukiwania ogłoszeń umożliwiające szybkie znalezienie wybranej oferty pracy wg np.: poziomu stanowiska, rodzaju produktu, procesu sprzedaży, wysokości wynagrodzenia, sam. służbowego itp.
  • Budujemy zaufanie do firmy przy wykorzystaniu usługi „profilu działu handlowego” oraz do ogłoszenia poprzez usługę „przygotowania i optymalizacji ogłoszenia pod sprzedaż”.

Zespół specjalistów

  • Jesteśmy zespołem osób z bogatym doświadczeniem zawodowym w obszarze sprzedaży, lean managementu oraz HR. W każdej chwili możesz do nas zadzwonić, porozmawiać o Twoich potrzebach w procesie rekrutacyjnym lub po prostu zapytać o radę.
  • Dobrze rozumiemy fakt, że im lepiej i precyzyjniej przygotowane jest ogłoszenie na starcie tym łatwiej i sprawniej przebiegają późniejsze etapy rekrutacji zarówno dla Kandydata jak i Pracodawcy.

Jakość CV

  • Nastawiamy się na pozyskiwanie CV zgodnych z profilem poszukiwanego Kandydata, zamiast setek nietrafionych CV dostarczanych przez ogólne portale ogłoszeń o pracę.

Doradztwo i usługi consultingowe

  • Dzięki naszemu przekrojowemu doświadczeniu zawodowemu kreujemy nowe podejście do procesu rekrutacji. Podejście oparte na budowie zaufania do firmy, zaufania do osoby rekrutującej oraz zaufania do oferty pracy.
  • Wspieramy Pracodawców na każdym etapie procesu rekrutacji poprzez dedykowane i dostępne tylko na naszym portalu usługi takie jak: przygotowanie i optymalizacja ogłoszenia pod sprzedaż, przygotowanie i promocja profilu działu handlowego, audyt formularza składania CV, indywidualne kampanie marketingowe w Social Mediach.

Indywidualny marketing i komunikacja

  • Marketing kierujemy tylko do określonej grupy odbiorców związanej z obszarem sprzedaży i obsługi klienta (Facebook, Google, LinkedIn).
  • Mówimy językiem osób sprzedaży, rozumiemy je i dlatego tworzymy unikalną społeczność wokół naszego portalu. Leady, deale, konwersje, lejki… to dla nas chleb powszedni.

Cennik

Plan / Poziom stanowiska
Sprzedawca / Kasjer
Doradca / Obsługa Klienta
Przedstawiciel handlowy
Specjalista ds. sprzedaży
Kierownik sprzedaży
Dyrektor sprzedaży
Premium
147 zł
247 zł
347 zł
397 zł
497 zł
597 zł
Biznes
245 zł
345 zł
445 zł
495 zł
595 zł
695 zł
Ultra
799 zł
799 zł
899 zł
899 zł
999 zł
1 099 zł
Premium
Biznes
Ultra
Sprzedawca / Kasjer
147 zł
245 zł
799 zł
Doradca / Obsługa Klienta
247 zł
345 zł
799 zł
Przedstawiciel handlowy
347 zł
445 zł
899 zł
Specjalista ds. sprzedaży
397 zł
495 zł
899 zł
Kierownik sprzedaży
497 zł
595 zł
999 zł
Dyrektor sprzedaży
597 zł
695 zł
1 099 zł
Opublikuj ogłoszenie!
Funkcjonalność
Premium
Biznes
Ultra
Ogłoszenie na 30 dni
Logo firmy na liście ofert pracy
Liczba wakatów
1 wakat
5 wakatów
Nielimitowane wakaty
Liczba lokalizacji
1 lokalizacja
5 lokalizacji
Nielimitowane lokalizacje
Liczba odświeżeń ogłoszenia
1 odświeżenie
2 odświeżenia
3 odświeżenia
Edycja szaty graficznej
Możliwość dodania video
Link do zewnętrznego ATS
Wsparcie on-line
Wsparcie telefonicznie
Raport skuteczności oferty

Usługi dodatkowe

Przygotowanie i optymalizacja ogłoszenia

Czy też masz wrażenie, że prawie każde ogłoszenie o pracę wygląda identycznie? Chciałbyś to zmienić i wyróżnić się ze swoją ofertą pracy? Otrzymasz od nas wytyczne i dobre praktyki na podstawie których wspólnie przygotujemy dla Ciebie ogłoszenie od strony merytorycznej i wizualnej. Przygotujemy ogłoszenie, które wzbudzi zainteresowanie kandydatów i dzięki któremu wyróżnisz się na tle konkurencji.

1 249 zł

Przygotowanie i promocja profilu działu handlowego

Posiadasz super fajny dział handlowy? Chciałbyś go pokazać od nowej strony i wyróżnić się w zupełnie inny sposób niż do tej pory? Zapomnij o wizytówkach firm i innych ogólnych marketingowych hasłach. Zamiast tego skup się na zaprezentowaniu jak konkretnie pracuje się w Twoim dziale handlowym, jak on jest zorganizowany, jakie systemy są używane, jak działa proces sprzedaży, kto jest szefem działu, ile osób tworzy dział handlowy, jak wygląda proces onboardingu handlowego i dalszy rozwój pracownika.... Razem z Tobą przygotujemy Twój własny unikatowy profil działu handlowego. Otrzymasz od nas wytyczne i całościowe wsparcie w procesie jego przygotowania. Następnie umieścimy profil w naszym portalu i będziemy go aktywnie promować w Google, Facebook, LinkedIn przez kolejnych 12 miesięcy.

2 990 zł

Promocja ogłoszenia Facebook

Chciałbyś dotrzeć ze swoim ogłoszeniem do kandydatów w Social Mediach? Ale tylko do ściśle określonych kandydatów? Wykorzystaj moc Facebooka z którego korzystają codziennie miliony polaków i kup indywidualną promocję swojego ogłoszenia. Dzięki wielu kryteriom selekcji np.: lokalizacje, wiek, płcie, zawody, branże, wykształcenie, zainteresowania jesteś w stanie dotrzeć aktywnie ze swoją ofertą do wybranej grupy odbiorców.

359 zł

Promocja ogłoszenia Google

Interesuje Cię indywidualna promocja Twojego ogłoszenia w największej wyszukiwarce internetowej? Chciałbyś docierać aktywnie do osób szukających pracy po odpowiednich frazach kluczowych? Kup usługę widoczności Twojego ogłoszenia w google i pokaż się aktywnie kandydatom w płatnych wynikach wyszukiwania. Dzięki regularnej obecności w google zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą pracy oraz zbudujesz zaufanie do własnej firmy!

459 zł

Promocja ogłoszenia LinkedIn

Czy promujesz odpowiednio swoje ogłoszenie na największym biznesowym portalu społecznościowym? LinkedIn to miejsce, z którego w Polsce korzysta ponad 3 mln osób. Dotrzyj do nich poprzez dedykowaną indywidualną kampanię reklamową Twojego ogłoszenia. Dzięki wielu kryteriom selekcji masz ogromne możliwości, aby zaprezentować swoją ofertę pracy i dotrzeć do kandydatów pasywnych.

699 zł

Wyróżnienie ogłoszenia na listingu ofert

Wyróżnij swoje ogłoszenie na listingu ofert oraz w podglądzie ogłoszenia znacznikiem "Super oferta" oraz dedykowanym kolorem. Ogłoszenie niezależnie od miejsca na liście ofert będzie przykuwało wzrok osób szukających pracy. Przełoży się to na zancznie większe zainteresowanie kandydatów!

299 zł

Dodatkowe odświeżenie ogłoszenia na listingu ofert

Umieść swoje ogłoszenie częściej na szczycie listy ofert pracy. Dzięki większej liczbie odświeżeń Twoje ogłoszenie będzie regularnie widoczne na najwyższych miejscach w naszym portalu. Przełoży się to na znacznie większe zainteresowanie osób szukających pracy!

99 zł

Audyt treści ogłoszenia

Chciałbyś samodzielnie udoskonalić swoje ogłoszenie, żeby przyciągało osoby z obszaru sprzedaży ale nie wiesz co konkretnie należy poprawić? Wystarczy, że pokażesz nam swoją obecną treść ogłoszenia, a nasi eksperci ds. responsywności ogłoszeń dokonają jej analizy i przygotują dla Ciebie dokument w postaci pliku “pdf” wskazujący, które elementy ogłoszenia i dlaczego należy poprawić. Dodatkowo na skali punktowej otrzymasz precyzyjny wynik wskazujący, na jakim poziomie sprofilowania pod sprzedaż jest obecnie Twoje ogłoszenie o pracę.

149 zł

Opublikuj ogłoszenie!

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś kupić pakiet ogłoszeń w atrakcyjnej cenie?

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszym portalu?

Co już osiągnęliśmy?

Laptop

Najszybciej rozwiajający się portal ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży / obsługi klienta w Polsce!

Zaufało nam już ponad 1020 firm

Nasze posty na Facebooku docierają każdego miesiąca do ponad 470 tys. osób i angażuje się w nie ponad 36 tys. osób

Osiągnęliśmy już ponad 1.5 miliona odsłon naszych ogłoszeń

Regularna obecność w płatnych wynikach wyszukiwania oraz wysokie miejsca Top 3 na wybrane frazy sprzedażowe, np.: praca handlowiec

Referencje

Jan Iskrzycki

Jan Iskrzycki

Z portalu pracahandlowiec.pl korzystam od kwietnia 2021 roku. Wykorzystuję go do poszukiwania pracowników na stanowiska:

• Regionalnego Kierownika Sprzedaży
• Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
• Doradcy ds. fotowoltaiki
• Partnera / Agenta sprzedaży

Osoby zarządzające portalem każdego dnia rozwijają projekt w kierunku specjalizacji i wyszukiwania pracowników jak najbardziej dopasowanych do profilu poszukiwanego kandydata. Dzięki temu jestem w stanie rozwijać zespół handlowy i zatrudniać kolejne osoby na stanowiska sprzedażowe.

Zobacz plik PDF
Katarzyna Kluska

Katarzyna Kluska

Z portalem pracahandlowiec.pl współpracuję od września 2020 roku i wykorzystuję go do pozyskiwania osób na stanowiska specjalistów sprzedaży. Portal przez ten czas dał się poznać jako rzetelny i bardzo szybko rozwijający się projekt. Zespół osób tworzących serwis wspiera mnie na każdym etapie publikacji ogłoszenia oraz doradza co należy zrobić, aby publikowane ogłoszenie wzbudziło zainteresowanie „właściwych” kandydatów. Otrzymane CV kandydatów są wysokiej jakości i pozwalają efektywnie zamykać prowadzone procesy rekrutacyjne.

Zobacz plik PDF
Michał Skuczyński

Michał Skuczyński

Z portalu pracahandlowiec.pl korzystam od kwietnia 2021 roku. W tym czasie wykorzystywałem go w rekrutacjach na takie stanowiska jak: Doradca Techniczno-Handlowy ds. Sprzedaży Pomp Ciepła i Przedstawiciel Handlowy.

Rekomenduję pracahandlowiec.pl jako skuteczny i sprawdzony portal oraz jako partnera w procesach rekrutacyjnych.

Zobacz plik PDF
Marek Kociemski

Marek Kociemski

W odpowiedzi na nasze ogłoszenie otrzymaliśmy 19 CV, z czego 100% określiliśmy jako jakościowe. Biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczenia w rekrutacji jest to bardzo duża i pozytywna zmiana. A wynika ona z tego, że z ogólnych portali otrzymujemy z reguły tylko ok. 10% CV, które jakkolwiek nadają się do dalszego procesowania.

Portal pracahandlowiec.pl działa zupełnie inaczej i jak przystało na portal specjalistyczny zna się na sprzedaży i wie jak docierać z ogłoszeniem o pracę do osób z tego obszaru

Zobacz plik PDF
Marcin Kryśkiewicz

Marcin Kryśkiewicz

Dość długo szukaliśmy kandydata (Konsultant ds. rozwoju biznesu B2B) na ogólnych portalach ogłoszeń o pracę, jednak otrzymywaliśmy głównie kandydatów bez doświadczenia w handlu, a na tym aspekcie zależało nam najbardziej.

Zdecydowaliśmy się na publikację ogłoszenia na portalu pracahandlowiec.pl wspartą dwoma usługami dodatkowymi (przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia oraz indywidualna kampania ogłoszenia w Social Mediach). W efekcie przez 30 dni publikacji otrzymaliśmy więcej jakościowych CV, niż przez ostatnie kilka miesięcy publikacji na ogólnych portalach ogłoszeń o pracę.

Zobacz plik PDF
Konrad Zabłocki

Konrad Zabłocki

Z portalu ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży korzystaliśmy już kilkanaście razy na takie stanowiska sprzedażowe jak: Call Center Manager / Outbound Marketing Manager, Sales Manager, Key Account Manager, Partner Sales Manager, Opiekun Kluczowych Klientów, New Business Manager.

W większości przypadków korzystamy z ogłoszeń na 30 dni publikacji w planie Premium oraz płatnej usługi dodatkowej mającej na celu dotarcie do osób pasywnych w Social Mediach (Facebook).

Zobacz plik PDF
Agata Taberska

Agata Taberska

Współpracę ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży i obsługi klienta -> pracahandlowiec.pl miałam okazję rozpocząć przy okazji rekrutacji na stanowisko: Specjalisty ds. Sprzedaży Rozwiązań Telekomunikacyjnych. Opublikowaliśmy 2 ogłoszenia i obie publikacje zakończyły się sukcesem. Łącznie zatrudniliśmy 3 osoby.

Zobacz plik PDF
Piotr Kołodziejczyk

Piotr Kołodziejczyk

Ze specjalistycznym portalem ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży zetknęliśmy się pośrednio dzięki działaniom reklamowym prowadzonym przez portal w Social Mediach. Najbardziej istotny był dla nas fakt, żeby otrzymać mniej CV, ale bardziej konkretnych z doświadczeniem w handlu B2B. Do tej pory na ogólnych portalach ogłoszeń o pracę bywało z tym bardzo różnie.

Zakupiliśmy ogłoszenie na 30 dni publikacji w planie Biznes (2 lokalizacje) z dodatkowym odświeżeniem ogłoszenia oraz usługą consultingową zapewniającą dotarcie do osób pasywnych "Indywidualna kampania ogłoszenia o pracę w Social Mediach". Przez 30 dni publikacji otrzymaliśmy 26 CV przy 552 odsłonach ogłoszenia. Finalnie podejście portlau pracahandlowiec.pl pozwoliło na wybranie odpowiedniego kandydata i jego zatrudnienie w firmie.

Zobacz plik PDF
Julia Saniewska

Julia Saniewska

Nasza współpraca rozpoczęła się w momencie, kiedy poszukiwaliśmy osoby na bardzo konkretne stanowisko: Business development manager (produkcja i logistyka).

Mieliśmy bardzo sprecyzowane oczekiwania w odniesieniu do powyższego stanowiska. Szukaliśmy osoby, która posiada ok. 5 lat doświadczenia w sprzedaży doradczej, w tym w sprzedaży rozwiązań technologicznych do dużych firm z sektora produkcyjnego lub logistycznego (co najmniej 10 000 m2 i ponad 150 pracowników). Dodatkowo interesowała nas podstawowa znajomość metodyki Lean Manufacturing oraz procesów związanych z logistyką produkcji (produkcja gniazdowa, pociąg logistyczny…).

W konsekwencji działań podjętych kompleksowo (publikacja ogłoszenia wsparta 2 usługami consultingowymi: indywidualna kampania w Social Mediach oraz przygotowanie i optymalizacja treści ogłoszenia) przez 30 dni publikacji otrzymaliśmy 30 CV przy 780 odsłonach ogłoszenia. Pozwoliło to na zatrudnienie świetnego kandydata, który spełniał kryteria określone na wstępie rekrutacji.

Zobacz plik PDF
Szukasz osoby o konkretnych umiejętnościach sprzedażowych, a ogólne portale ogłoszeń o pracę dostarczają setki niedopasowanych CV?
Dzięki pracahandlowiec.pl dotrzesz skutecznie do tysięcy osób zainteresowanych pracą tylko w jednym obszarze - sprzedaży i obsługi klienta!