Szukasz osoby o konkretnych umiejętnościach sprzedażowych, a ogólne portale ogłoszeń o pracę dostarczają setki niedopasowanych CV?
Dzięki pracahandlowiec.pl dotrzesz skutecznie do tysięcy osób zainteresowanych pracą tylko w jednym obszarze - sprzedaży i obsługi klienta!

Cennik

Plan / Poziom stanowiska
Sprzedawca / Kasjer
Doradca / Obsługa Klienta
Przedstawiciel handlowy
Specjalista ds. sprzedaży
Kierownik sprzedaży
Dyrektor sprzedaży
Premium
147 zł
247 zł
347 zł
397 zł
497 zł
597 zł
Biznes
245 zł
345 zł
445 zł
495 zł
595 zł
695 zł
Ultra
799 zł
799 zł
899 zł
899 zł
999 zł
1 099 zł
Premium
Biznes
Ultra
Sprzedawca / Kasjer
147 zł
245 zł
799 zł
Doradca / Obsługa Klienta
247 zł
345 zł
799 zł
Przedstawiciel handlowy
347 zł
445 zł
899 zł
Specjalista ds. sprzedaży
397 zł
495 zł
899 zł
Kierownik sprzedaży
497 zł
595 zł
999 zł
Dyrektor sprzedaży
597 zł
695 zł
1 099 zł
Opublikuj ogłoszenie!
Funkcjonalność
Premium
Biznes
Ultra
Ogłoszenie na 30 dni
Logo firmy na liście ofert pracy
Liczba wakatów
1 wakat
5 wakatów
Nielimitowane wakaty
Liczba lokalizacji
1 lokalizacja
5 lokalizacji
Nielimitowane lokalizacje
Liczba odświeżeń ogłoszenia
1 odświeżenie
2 odświeżenia
3 odświeżenia
Edycja szaty graficznej
Możliwość dodania video
Link do zewnętrznego ATS
Wsparcie on-line
Wsparcie telefonicznie
Raport skuteczności oferty

Usługi dodatkowe

Przygotowanie i optymalizacja ogłoszenia

Czy też masz wrażenie, że prawie każde ogłoszenie o pracę wygląda identycznie? Chciałbyś to zmienić i wyróżnić się ze swoją ofertą pracy? Otrzymasz od nas wytyczne i dobre praktyki na podstawie których wspólnie przygotujemy dla Ciebie ogłoszenie od strony merytorycznej i wizualnej. Przygotujemy ogłoszenie, które wzbudzi zainteresowanie kandydatów i dzięki któremu wyróżnisz się na tle konkurencji.

1249 zł

Przygotowanie i promocja profilu działu handlowego

Posiadasz super fajny dział handlowy? Chciałbyś go pokazać od nowej strony i wyróżnić się w zupełnie inny sposób niż do tej pory? Zapomnij o wizytówkach firm i innych ogólnych marketingowych hasłach. Zamiast tego skup się na zaprezentowaniu jak konkretnie pracuje się w Twoim dziale handlowym, jak on jest zorganizowany, jakie systemy są używane, jak działa proces sprzedaży, kto jest szefem działu, ile osób tworzy dział handlowy, jak wygląda proces onboardingu handlowego i dalszy rozwój pracownika.... Razem z Tobą przygotujemy Twój własny unikatowy profil działu handlowego. Otrzymasz od nas wytyczne i całościowe wsparcie w procesie jego przygotowania. Następnie umieścimy profil w naszym portalu i będziemy go aktywnie promować w Google, Facebook, LinkedIn przez kolejnych 12 miesięcy.

2990 zł

Promocja ogłoszenia Facebook

Chciałbyś dotrzeć ze swoim ogłoszeniem do kandydatów w Social Mediach? Ale tylko do ściśle określonych kandydatów? Wykorzystaj moc Facebooka z którego korzystają codziennie miliony polaków i kup indywidualną promocję swojego ogłoszenia. Dzięki wielu kryteriom selekcji np.: lokalizacje, wiek, płcie, zawody, branże, wykształcenie, zainteresowania jesteś w stanie dotrzeć aktywnie ze swoją ofertą do wybranej grupy odbiorców.

359 zł

Promocja ogłoszenia Google

Interesuje Cię indywidualna promocja Twojego ogłoszenia w największej wyszukiwarce internetowej? Chciałbyś docierać aktywnie do osób szukających pracy po odpowiednich frazach kluczowych? Kup usługę widoczności Twojego ogłoszenia w google i pokaż się aktywnie kandydatom w płatnych wynikach wyszukiwania. Dzięki regularnej obecności w google zwiększysz zainteresowanie swoją ofertą pracy oraz zbudujesz zaufanie do własnej firmy!

459 zł

Promocja ogłoszenia LinkedIn

Czy promujesz odpowiednio swoje ogłoszenie na największym biznesowym portalu społecznościowym? LinkedIn to miejsce, z którego w Polsce korzysta ponad 3 mln osób. Dotrzyj do nich poprzez dedykowaną indywidualną kampanię reklamową Twojego ogłoszenia. Dzięki wielu kryteriom selekcji masz ogromne możliwości, aby zaprezentować swoją ofertę pracy i dotrzeć do kandydatów pasywnych.

699 zł

Wyróżnienie ogłoszenia na listingu ofert

Wyróżnij swoje ogłoszenie na listingu ofert oraz w podglądzie ogłoszenia znacznikiem "Super oferta" oraz dedykowanym kolorem. Ogłoszenie niezależnie od miejsca na liście ofert będzie przykuwało wzrok osób szukających pracy. Przełoży się to na zancznie większe zainteresowanie kandydatów!

299 zł

Dodatkowe odświeżenie ogłoszenia na listingu ofert

Umieść swoje ogłoszenie częściej na szczycie listy ofert pracy. Dzięki większej liczbie odświeżeń Twoje ogłoszenie będzie regularnie widoczne na najwyższych miejscach w naszym portalu. Przełoży się to na znacznie większe zainteresowanie osób szukających pracy!

99 zł

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś kupić pakiet ogłoszeń w atrakcyjnej cenie?

Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o naszym portalu?

Co już osiągnęliśmy?

Laptop

Najszybciej rozwiajający się portal ogłoszeń o pracę dla obszaru sprzedaży / obsługi klienta w Polsce!

Zaufało nam już ponad 760 firm

Nasze posty na Facebooku docierają każdego miesiąca do ponad 470 tys. osób i angażuje się w nie ponad 36 tys. osób

Osiągnęliśmy już ponad 0.9 miliona odsłon naszych ogłoszeń

Regularna obecność w płatnych wynikach wyszukiwania oraz wysokie miejsca Top 3 na wybrane frazy sprzedażowe, np.: praca handlowiec

Rekomendacje

Jan Iskrzycki

Jan Iskrzycki

Z portalu pracahandlowiec.pl korzystam od kwietnia 2021 roku. Wykorzystuję go do poszukiwania pracowników na stanowiska:

• Regionalnego Kierownika Sprzedaży
• Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
• Doradcy ds. fotowoltaiki
• Partnera / Agenta sprzedaży

Osoby zarządzające portalem każdego dnia rozwijają projekt w kierunku specjalizacji i wyszukiwania pracowników jak najbardziej dopasowanych do profilu poszukiwanego kandydata. Dzięki temu jestem w stanie rozwijać zespół handlowy i zatrudniać kolejne osoby na stanowiska sprzedażowe.

Zobacz plik PDF
Katarzyna Kluska

Katarzyna Kluska

Z portalem pracahandlowiec.pl współpracuję od września 2020 roku i wykorzystuję go do pozyskiwania osób na stanowiska specjalistów sprzedaży. Portal przez ten czas dał się poznać jako rzetelny i bardzo szybko rozwijający się projekt. Zespół osób tworzących serwis wspiera mnie na każdym etapie publikacji ogłoszenia oraz doradza co należy zrobić, aby publikowane ogłoszenie wzbudziło zainteresowanie „właściwych” kandydatów. Otrzymane CV kandydatów są wysokiej jakości i pozwalają efektywnie zamykać prowadzone procesy rekrutacyjne.

Zobacz plik PDF
Michał Skuczyński

Michał Skuczyński

Z portalu pracahandlowiec.pl korzystam od kwietnia 2021 roku. W tym czasie wykorzystywałem go w rekrutacjach na takie stanowiska jak: Doradca Techniczno-Handlowy ds. Sprzedaży Pomp Ciepła i Przedstawiciel Handlowy.

Rekomenduję pracahandlowiec.pl jako skuteczny i sprawdzony portal oraz jako partnera w procesach rekrutacyjnych.

Zobacz plik PDF