Co to jest usługa promocji profilu działu handlowego?

Profil działu handlowego jest to specjalna usługa dzięki której mogą Państwo wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji przez pryzmat działu handlowego. Kandydata, który szuka pracy w sprzedaży interesuje to jak będzie wyglądać konkretnie jego przyszłe miejsce pracy, jak ono będzie zorganizowane oraz kto nim będzie zarządzał. Efektem realizacji takiej usługi jest opis działu handlowego, który umieszczamy w naszym serwisie na okres 12 miesięcy. Następnie reklamujemy go w naszych Social Mediach oraz dbamy o to, żeby wysoko pozycjonował się w google na frazy sprzedażowe. Całość przygotowania profilu działu handlowego bierzemy na siebie. Państwo otrzymują od nas listę pytań, a nasz dział responsywności ogłoszeń przygotowuje finalny kształt do Państwa akceptacji.

Profil działu handlowego z reguły zawiera odpowiedzi na następujące pytania (tekst, grafiki, video):

 • jak się w nim pracuje,
 • jak on jest zorganizowany i jaką ma strukturę,
 • jakie systemy są w nim używane,
 • jak działa proces sprzedaży,
 • kto jest szefem działu,
 • ile osób tworzy dział handlowy,
 • jaki jest zakres odpowiedzialności,
 • jak wygląda proces onboardingu handlowego i dalszy rozwój pracownika...
 • i wiele innych elementów.

Profil działu handlowego na naszym portalu rozwiązuje wiele krytycznych problemów

Kandydaci nie składają CV

Jeżeli widzisz, że Twoje ogłoszenie posiada całkiem niezłą liczbę odsłon, ale nie przekłada się to na otrzymane CV, to problem najprawdopodobniej leży w słabym wizerunku Twojego działu handlowego / sprzedaży / obsługi Klienta (lub braku wizerunku).

Dlaczego kandydaci nie składają CV?

Bo nie znają dokładnie miejsca pracy które oferujesz. Lecz nie chodzi tutaj o całą firmę lecz o konkretne miejsce w strukturze organizacyjnej Twojej firmy czyli o dział sprzedaży. Kandydaci zanim złożą CV chcą się o nim dowiedzieć jak najwięcej. Jak się w nim pracuje, jak są zorganizowane procesy, kto nim zarządza, jaka jest atmosfera, itp.

Kandydaci nie mają zaufania do ogłoszenia o pracę

Otrzymujesz sygnały, że Twoje ogłoszenie nie wzbudza zaufania kandydatów?

To najprawdopodobniej kwestia ukrywania działu handlowego w ofercie pracy. Z naszych obserwacji wynika, że taki problem występuje bardzo często. W dzisiejszych czasach kandydat zanim zdecyduje się na złożenie CV chce wiedzieć jak najwięcej o miejscu pracy w którym będzie pracował. W przypadku ogłoszeń na stanowiska sprzedażowe jest to Dział Sprzedaży.

Brak odpowiedniej prezentacji Działu Sprzedaży i jego opisu powoduje, że kandydat szuka tych informacji samodzielnie w Internecie. Na to co znajdzie nie masz wpływu. Masz jednak wpływ na to co zaprezentujesz na naszym portalu. Jeżeli większość informacji będzie dostępnych dla kandydata na wyciągnięcie ręki to nie będzie miał powodu, żeby na własną rękę szukać informacji o Twoim dziale sprzedaży.

W czym tkwi unikalność usługi promocji profilu działu handlowego

W tym, że aby na ogłoszenie spłynęły jakościowe CV, osoba szukająca pracy musi mieć zaufanie do Twojej firmy. Ale zaufanie wyrażone przez pryzmat zaufania do konkretnego działu w którym będzie pracować.

W przypadku ogłoszeń na stanowiska sprzedażowe należy zadbać o to, żeby pełny zakres informacji o dziale sprzedaży / handlowym / obsługi klienta był dla kandydata dostępny na wyciągnięcie ręki. Zarówno z pozycji ogłoszenia o pracę jak i samego portalu ogłoszeń o pracę. Na pracahandlowiec.pl każda firma posiadająca profil działu handlowego jest odpowiednio oznaczona i kandydat może łatwo z dowolnego miejsca trafić na właściwe informacje.

Zobacz w praktyce jak może wyglądać profil działu handlowego Twojej firmy

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferuje materi...
 • Ilość wakatów 0
Zobacz profil
Aktualnie zatrudniamy blisko 600 osób, dzięki którym kilkanaście tysięcy klientów rocznie staje się szczęśliwymi posiadaczami instalacji fotowoltaiczn...
 • Ilość wakatów 0
Zobacz profil

Profil działu handlowego pracuje na Twój wizerunek przez 24h, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

Kandydaci trafią na profil działu handlowego Twojej firmy prosto z ogłoszenia o pracę

Kandydatów o profilu handlowym Twojej firmy informujemy na 2 sposoby:

 1. Kafelek ogłoszenia posiada specjalną znacznik na zielonym tle pt. „Profil działu handlowego”
 2. Do treści ogłoszenia dodajemy specjalny bloczek informujący o tym, że dla tej firmy dostępny jest opis profilu działu handlowego.
Przykład oferty z profilem działu handlowego Przykład oferty z profilem działu handlowego

Profil działu handlowego zakupisz za stałą jednorazową opłatą

2990 zł

Koszt usługi „Promocja profilu działu handlowego” wykonywany w pełni ręcznie przez eksperta ds. resnponsywności pracahandlowiec.pl.

Usługa jest wykonywana w pełni ręcznie i na podstawie naszego autorskiego procesu sprawdzonego w praktyce. Obecnie na rynku jesteśmy prawdopodobnie jedynym profesjonalnym miejscem, gdzie możesz zaprezentować „od środka” dział handlowy i dzięki temu pozyskiwać prawdziwe „perełki” handlowe.

Usługę możesz zamówić na dwa sposoby

Dodaj ogłoszenie na naszym portalu i w drugim kroku procesu publikacji (usługi dodatkowe) wybierz „profil działu handlowego”.

Zadzwoń do naszego eksperta lub wypełnij poniższy formularz, a my oddzwonimy w przeciągu 24h.

Zostaw kontakt - oddzwonimy!

Pomagamy firmom małym, średnim oraz dużym. Sprawdź jak możemy pomóc rozwinąć osobowo i kompetencyjnie dział sprzedaży w Twojej firmie!

Chciałbyś nas lepiej poznać, bez żadnych zobowiązań?

Zostaw swój adres e-mail, w zamian będziemy Cię informować o naszym rozwoju, trendach na rynku pracy, ciekawych analizach, nowościach oraz innych tematach, o których nie usłyszysz nigdzie indziej.

Dołącz do ponad 4 tys. ambitnych osób, które rozwijają osobowo i kompetencyjnie działy sprzedaży razem z nami!