Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel techniczno-handlowy

BALUO Lewandowska sp.k.

6

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom do┼Ťwiadczenia

2

Lokalizacja

Gdynia, Pomorskie  - 2 wakaty

Negocjacje Budowanie relacji Zarz─ůdzanie swoim czasem pracy

Opis stanowiska

Firma Baluo powsta┼éa z pasji i wieloletniego do┼Ťwiadczenia. Zajmujemy si─Ö produkcj─ů oraz sprzeda┼╝─ů systemu aluminiowych balustrad balkonowych. Nasza oferta zawiera szerok─ů palet─Ö stylów i rozwi─ůza┼ä, które doskonale wpisuj─ů si─Ö we wspó┼éczesne trendy architektoniczne. Wysoka jako┼Ť─ç, estetyka, nowoczesna forma oraz ┼éatwo┼Ť─ç monta┼╝u i dobra cena to g┼éówne warto┼Ťci naszej firmy. Balustrady s─ů g┼éównym elementem dekoracyjnym ka┼╝dego balkonu czy tarasu. Nasze balustrady oprócz rewelacyjnego designu oferuj─ů niezwykle efektywny system monta┼╝u. Rozwi─ůzanie to pozwala na skrócenie czasu monta┼╝u balustrad systemowych a┼╝ o 30%, przek┼éadaj─ůc si─Ö tym samym na szybsze zako┼äczenie budowy.

W zwi─ůzku z niesutannym rozwojem aktualnie szukamy osób na stanowisko:

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie sieci handlowej
  • Poszukiwanie nowych mo┼╝liwo┼Ťci rynkowych do pozyskania kolejnych kontraktów
  • Realizacja polityki dystrybucji sprzeda┼╝y produktów spó┼éki (architekci, generalni wykonawcy, firmy monta┼╝owe)
  • Przygotowanie dokumentacji ofertowej oraz analizy kosztów projektów
  • Wsparcie techniczne dla Klientów w obszarze stosowanych rozwi─ůza┼ä
  • Dba┼éo┼Ť─ç o wysok─ů jako┼Ť─ç ┼Ťwiadczonych us┼éug
  • Wspó┼épraca z zespo┼éem technicznym oraz dzia┼éami administracyjnymi
  • Efektywna realizacja wymienionych powy┼╝ej zada┼ä
  • Nastawienie na realizacj─Ö celów, odpowiedzialno┼Ť─ç i zaanga┼╝owanie w wykonywane zadania
  • Samodzielno┼Ť─ç oraz doskona┼ée zdolno┼Ťci planowania i organizacji w┼éasnej pracy

Nasze wymagania:

  • Gotowo┼Ť─ç do cz─Östych podró┼╝y s┼éu┼╝bowych
  • Prawo jazdy kategorii B

      Mile widziane:

  • Kilkuletnie do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y B2B
  • Do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y budowlanej
  • Komunikatywna znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach dzia┼éania
  • Umow─Ö o prac─Ö plus nieograniczone premie prowizyjne
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie/us┼éudze/metodach pracy
  • Wsparcie ze strony firmy
  • Niezb─Ödne narz─Ödzia pracy: samochód s┼éu┼╝bowy, laptop, telefon

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 4 300 - 6 200 zł