Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. OZE

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 6 wakatów

Nieujawniona

Przedstawiciel techniczno-handlowy

BALUO Lewandowska sp.k.

6

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

2

Lokalizacja

Gdynia, Pomorskie

Kluczowe umiejętności

Negocjacje Budowanie relacji Zarządzanie swoim czasem pracy

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Firma Baluo powstała z pasji i wieloletniego doświadczenia. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą systemu aluminiowych balustrad balkonowych. Nasza oferta zawiera szeroką paletę stylów i rozwiązań, które doskonale wpisują się we współczesne trendy architektoniczne. Wysoka jakość, estetyka, nowoczesna forma oraz łatwość montażu i dobra cena to główne wartości naszej firmy. Balustrady są głównym elementem dekoracyjnym każdego balkonu czy tarasu. Nasze balustrady oprócz rewelacyjnego designu oferują niezwykle efektywny system montażu. Rozwiązanie to pozwala na skrócenie czasu montażu balustrad systemowych aż o 30%, przekładając się tym samym na szybsze zakończenie budowy.

W związku z niesutannym rozwojem aktualnie szukamy osób na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Budowanie sieci handlowej
  • Poszukiwanie nowych możliwości rynkowych do pozyskania kolejnych kontraktów
  • Realizacja polityki dystrybucji sprzedaży produktów spółki (architekci, generalni wykonawcy, firmy montażowe)
  • Przygotowanie dokumentacji ofertowej oraz analizy kosztów projektów
  • Wsparcie techniczne dla Klientów w obszarze stosowanych rozwiązań
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług
  • Współpraca z zespołem technicznym oraz działami administracyjnymi
  • Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań
  • Nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Samodzielność oraz doskonałe zdolności planowania i organizacji własnej pracy

Nasze wymagania:

  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B

      Mile widziane:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania
  • Umowę o pracę plus nieograniczone premie prowizyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie/usłudze/metodach pracy
  • Wsparcie ze strony firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon