Specjalista ds. sprzedaży z językiem obcym

6 800 - 7 900 zł

Nieujawniona

Kierownik Elektromarketu

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 3 wakaty
Nieujawniona

Dyrektor Oddziału

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Sprzedawczyni / Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth

Baza kontaktów

Specjalista ds. komercjalizacji i obsługi Klienta

DL Invest Group PM S.A.

227

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

< 1 roku

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Katowice

Praca z klientem korporacyjnym Wielozadaniowość Komunikatywność

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

DL Invest Group jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich inwestorów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdywersyfikowane portfolio nieruchomości obejmuje trzy segmenty, które rozwijane są w zgodzie z duchem zrównoważonego rozwoju:

  • centra logistyczne,
  • centra biurowe,
  • parki handlowe.

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. wynajmu powierzchni komercyjnych

Twój zakres obowiązków:

  • Mistrz Projektów: Pełna administracja projektu, dbając o każdy szczegół.
  • Czarodziej Sprzedaży: Realizacja planów sprzedażowych z pasją i precyzją.
  • Zespołowy Wojownik: Ścisła współpraca z zespołem i wspólne dążenie do osiągania celów firmy.
  • Łowca Najemców: Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie najemców na powierzchnie biurowe.
  • Mistrz Spotkań: Prowadzenie inspirujących spotkań z klientami oraz przygotowywanie ofert, które zachwycają.
  • Koordynator Ekspansji: Nadzór nad pracami nad nowymi lokalizacjami w ramach dynamicznej ekspansji projektu.
  • Opiekun Relacji: Utrzymywanie bliskich relacji z najemcami, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

Nasze wymagania:

  • Komunikacyjny Guru: Doskonałe umiejętności w nawiązywaniu i utrzymywaniu pozytywnych relacji, zarówno na spotkaniach, jak i przez telefon.
  • Zdeterminowany Gracz: Pełne zaangażowanie i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów.
  • Samodzielny Lider: Wysoka samodzielność, elokwencja i wyjątkowa kultura osobista.
  • Kierowca z Pasją: Prawo jazdy kat. B, aby móc sprawnie docierać do klientów.
  • Techniczny As: Znajomość obsługi pakietu Office, a zwłaszcza programu Excel.

To oferujemy:

  • Atrakcyjne Warunki: Konkurencyjna podstawa + system prowizyjny.
  • Kreatywny Zespół: Praca w młodym, dynamicznym zespole, który wspiera się nawzajem.
  • Rozwojowe Wyzwania: Praca pełna wyzwań i możliwości rozwoju, gdzie Twoje zdanie naprawdę się liczy.
  • Długoterminowa Współpraca: Perspektywy wieloletniej współpracy z możliwością awansu i rozwoju osobistego.
  • Fantastyczna Atmosfera: Świetna atmosfera i pełne wsparcie na każdym etapie pracy.

Jeśli czujesz, że to opisuje właśnie Ciebie, dołącz do nas i twórzmy razem nowe możliwości!

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!