Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca Klienta

Podstawa: 6 000 - 10 000 zł
Pensja podstawowa
6 000 - 10 000 zł

Przedstawiciel Handlowy

Podstawa: 5 500 - 6 500 zł
Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży OZE i termomodernizacji

Samochód Baza kontaktów

Regional Sales Manager

Samochód Baza kontaktów

Doradca Klienta - Nowy Elektromarket

Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

Samochód Baza kontaktów

Sales specialist

e-work HR Company Poland

30

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łódź

Sprzedaż usług hr Tworzenie strategii sprzedaży Pozyskiwanie klientów

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

e-work HR Company Poland poszukujemy doświadczonego:

Sales Specialist

który będzie odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji biznesowych z obecnymi klientami. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu zasobów ludzkich, w tym rekrutacji, szkoleń, doradztwa personalnego oraz zarządzania talentami.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne poszukiwanie, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami, zrozumienie ich potrzeb i oferowanie odpowiednich rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków umów i finalizowanie transakcji,
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji w celu dostosowania strategii sprzedażowej,
  • Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych,
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i utrzymywanie pozytywnych relacji.

Wymagania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług HR: agencji pracy, firmy rekrutacyjne/ outsoursingowe
  • Znajomość rynku usług HR, konkurencji oraz trendów w branży,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych,
  • Umiejętność skutecznej prezentacji i negocjacji,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem, psychologią lub zasobami ludzkimi),
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność posługiwania się j. angielskim poziom komunikatywny- dodatkowy atut

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz dwuskładnikowe wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedaży);
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze;
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu – nie zwlekaj!

Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.