Agent Nieruchomości

Pensja podstawowa
5 500 - 6 500 zł
Samochód Baza kontaktów

Kierownik Elektromarketu

Nieujawniona

Specjalista ds. sprzedaży OZE i termomodernizacji

Podstawa: 3 690 - 4 300 zł
Pensja podstawowa
3 690 - 4 300 zł
Samochód Baza kontaktów

Specjalista ds. sprzedaży domów prefabrykowanych

Baza kontaktów

Handlowiec ze znajomością jęz. fińskiego

Nieujawniona

Doradca Techniczno-Handlowy

Hydrostop ZWMI

14

Kontrakt B2B

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Elbląg, Sopot, Gdańsk, Gdynia, Tczew

Doświadczenie w sprzedaży na budowach Budowanie relacji Inicjatywa i automotywacja

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Hydrostop to producent specjalistycznych materiałów hydroizolacyjnych uszczelniających przez krystalizację obecny na polskim rynku od 1985 roku. „Hydroizolacja na zawsze” to nie tylko hasło, a główna cecha naszych produktów krystalizujących - działają tak długo jak istnieje podłoże na którym zostały zastosowane.

Misją naszych:

Doradców Techniczno-Handlowych

jest pokazywanie propozycji wartości i przewag konkurencyjnych interesariuszom całego procesu inwestycyjnego: od projektantów, przez kierowników budów po wykonawców którzy stosują dane materiały.

  • brać udział w najlepszych projektach budowlanych, klasy takiej jak: Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy, Granaria na wyspie Spichrzów czy Nadbrzeże Oliwskie w Gdańsku,
  • sprzedawać innowacyjne, ekologiczne ale już dobrze znane na rynku wysokiej jakości produkty hydroizolacyjne,
  • by Twój wkład pracy był doceniany przez przejrzysty system premiowy (średnie zarobki Doradcy u nas w I połowie 2023 r. to 15 000 zł netto na fakturze miesięcznie)

Region i sposób pracy:

  • województwa pomorskie i warmińsko-mazurskie. Preferowane miejsce zamieszkania: do godziny jazdy od aglomeracji trójmiejskiej.
  • sposób pracy: około 20% czasu praca biurowa u siebie w domu, 80% to praca mobilna u klientów.

Twój zakres obowiązków

  • budowanie i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • pozyskiwanie nowych inwestycji poprzez: płatny newsletter o inwestycjach - kontaktowanie się z osobami prowadzącymi inwestycje, odwiedzanie placów budów w regionie, odwiedzanie obsługiwanych biur projektowych
  • odbywanie spotkań w nowych biurach projektowych umówionych przez call center
  • doradztwo techniczne klientom w doborze najlepszych dla ich projektów rozwiązań hydroizolacyjnych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • nadzór i monitoring realizacji zamówień
  • raportowanie wykonanych zadań w systemie CRM
  • monitorowanie rynku inwestycji
  • po przeszkoleniu teoretycznym i uzyskaniu odpowiedniej wiedzy praktycznej prowadzanie prezentacji i szkoleń

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w terenie: sprzedaży na budowach lub w działaniach z biurami projektowymi lub sprzedaży dla klientów instytucjonalnych (B2B) - warunek konieczny
  • doskonała organizacja własnego czasu pracy, samodzielność i automotywacja, ponieważ stawiamy na dużą dozę automonii w codziennych działaniach - warunek konieczny
  • umiejętność badania potrzeb klienta i identyfikacji osób decyzyjnych - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Mile widziane

  • wiedza w zakresie konstrukcji budowlanych

  • wykształcienie wyższe w kierunku inżynierii lądowej lub innym technicznym

To oferujemy

  • korzystne wynagrodzenie dla Doradcy Techniczno-Handlowego - w I półroczu 2023 roku średnie miesięczne wynagrodzenie na tym stanowisku wyniosło w naszej firmie w przybliżeniu 15 000 zł netto na fakturze. Kwoty podane w parametrach ogłoszenia to brutto na fakturę z 23% VAT.
  • samodzielne, rozwojowe stanowisko dla ludzi ambitnych, kreatywnych, lubiących sprzedaż i kontakt z klientem.
  • poza stałą podstawą zapewniamy atrakcyjny przychód - prowizję ponad 5% od pierwszej złotówki wartości  sprzedanych produktów oraz premie kwartalne, za aktywność i inne
  • wdrożenie do pracy i opiekę przez doświadczonego Trenera Sprzedaży
  • okresowo prowadzone szkolenia strategii sprzedaży i imprezy integracyjne
  • pracę w zgranym, przyjaznym i otwartym zespole
  • indywidualne podejście w rozwoju kompetencji i realizacji własnych pomysłów poprzez możliwość wyboru szkoleń zewnętrznych po okresie wdrożenia
  • telefon komórkowy
  • samochód służbowy
  • komputer Apple Macbook

Kliknij "Aplikuj" i prześlij CV!