Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp.J.

500

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Podkarpackie  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Negocjacje Zarz─ůdzanie swoim czasem pracy Excel

Opis stanowiska

Firma Styrobud jest czo┼éowym producentem betonu, prefabrykatów betonowych oraz elementów ma┼éej architektury w po┼éudniowej Polsce.  Naszym celem jest oferowanie produktów najwy┼╝szej jako┼Ťci, zawsze dost─Öpnych i w atrakcyjnej cenie. Nowoczesny park maszynowy, dzia┼é laboratoryjny i wykwalifikowana kadra specjalistów to gwarancja  zgodno┼Ťci naszych produktów z wytycznymi podanymi przez Klienta. Profesjonalny sposób produkcji i magazynowania wyrobów gwarantuj─ů odpowiednie stany magazynowe bez wzgl─Ödu na panuj─ůce warunki atmosferyczne.  G┼éówna siedziba firmy Styrobud mie┼Ťci si─Ö w miejscowo┼Ťci Trzebo┼Ť. Pozosta┼ée oddzia┼éy znajduj─ů si─Ö w Rzeszowie oraz w Kro┼Ťnie.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowi─ůzków:

  • wspó┼épraca z sk┼éadami budowlanymi, hurtowniami budowlanymi, punktami sprzeda┼╝y kostki brukowej oraz ogrodze┼ä,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obs┼éuga dotychczasowych,
  • skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych,
  • realizacja polityki sprzeda┼╝owej i za┼éo┼╝onych celów sprzeda┼╝owych,
  • bie┼╝─ůcy monitoring rynku: konkurencyjna, nowe produkty,
  • przygotowywanie prezentacji, udzia┼é w targach i sympozjach bran┼╝owych,
  • kontrola no┼Ťników reklamy u kontrahentów,
  • praca g┼éównie w terenie.

Nasze wymagania:

  • mile widziane wykszta┼écenie techniczne,
  • warunek konieczny to do┼Ťwiadczenie w firmie produkcyjnej lub handlowej zajmuj─ůcej si─Ö prefabrykatami betonowymi: kostka brukowa, ogrodzenia.
  • znajomo┼Ť─ç MS Office (g┼éównie Excel, Word),
  • umiej─Ötno┼Ť─ç budowania i utrzymywania d┼éugofalowych relacji z klientami,
  • dyspozycyjno┼Ť─ç - praca g┼éównie w terenie system 4/1,
  • umiej─Ötno┼Ť─ç przygotowania i przeprowadzania prezentacji,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • prac─Ö w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç wdra┼╝ania w┼éasnych rozwi─ůza┼ä i pomys┼éów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzale┼╝nione od posiadanego do┼Ťwiadczenia i umiej─Ötno┼Ťci (system premiowy),
  • udzia┼é w wydarzeniach integracyjnych i eventach firmowych,
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju poprzez szkolenia,
  • wsparcie oraz profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy,
  • ┼Ťwi─ůteczne benefity,
  • niezb─Ödne narz─Ödzia do podj─Öcia pracy w terenie: samochód s┼éu┼╝bowy, laptop, telefon.

Przewidywana data zatrudnienia: 01.04.2023

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: 5 500 - 6 300 zł