Niestety oferta pracy, kt├│r─ů przegl─ůdasz ju┼╝ wygas┼éa.

In┼╝ynier ds. Sprzeda┼╝y

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Medyczny Przedstawiciel Handlowy

Samoch├│d Baza kontakt├│w
Profil działu handlowego

Doradca Techniczno - Handlowy

Podstawa: Nieujawniona
Samochód Baza kontaktów Profil działu handlowego
Samoch├│d Baza kontakt├│w

Audytor - przyszły Kierownik (Pompy Ciepła)

Samoch├│d Baza kontakt├│w

Przedstawiciel Handlowy

Workpol Polska sp. z o.o.

25

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

3 - 5 lat

Lokalizacja

Lubuskie

Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Budowanie relacji Orientacja na dzia┼éanie

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Zadania:

  • realizacja okresowych celów sprzeda┼╝owych,
  • negocjowanie warunków handlowych z klientami,
  • budowanie relacji z klientami i bezpo┼Ťrednie wizyty handlowe u klientów z okre┼Ťlon─ů systematyk─ů,
  • monitorowanie rynku i konkurencji a w szczególno┼Ťci asortymentu, nowo┼Ťci i cen na podleg┼éym obszarze,
  • dbanie o jako┼Ť─ç wykonywanych zada┼ä,
  • udzia┼é w targach, dniach otwartych i innych imprezach organizowanych przez firm─Ö lub przez obs┼éugiwanych klientów.

Oczekiwania:

  • do┼Ťwiadczenie min. 4 lata w sprzeda┼╝y mobilnej,
  • minimum 2-letnie do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y w kanale tradycyjnym,
  • wykszta┼écenie minimum ┼Ťrednie,
  • do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y zamocowa┼ä, narz─Ödzi, FMCG,
  • otwarto┼Ť─ç na nowe wyzwania, komunikatywno┼Ť─ç, gotowo┼Ť─ç do pracy terenowej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o dogodn─ů form─Ö wspó┼épracy (umowa o prac─Ö, B2B),
  • konkurencyjne warunki finansowe, premie oraz prowizje od sprzeda┼╝y,
  • niezb─Ödne narz─Ödzia pracy: samochód, tablet, telefon,
  • ciekaw─ů prac─Ö terenow─ů,
  • prac─Ö pod znan─ů, renomowan─ů mark─ů w bran┼╝y zamocowa┼ä,
  • bogaty pakiet benefitów pozap┼éacowych (m.in. ┼Ťwiadczenia z ZF┼ÜS, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na ┼╝ycie).