Zobacz inne oferty pracy

Przedstawiciel Handlowy

eService

550

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Zakopane  - 1 wakat

Kluczowe umiejętności

Znajomość technik sprzedaży Komunikatywność Zaangażowanie

Opis stanowiska

eService jest liderem rynku akceptacji kart płatniczych i rozliczania transakcji elektronicznych w Polsce, a także największym dostawcą technologii w zakresie usług rozliczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Działamy od prawie 25 lat i oferujemy przedsiębiorcom omnichannelowe rozwiązania płatnicze, zarówno dla stacjonarnych i mobilnych punktów usługowo-handlowych jak i działalności online. W ofercie mamy terminale POS oraz aplikacje i bramki płatnicze dla rozwiązań e-commerce i m-commerce. Jesteśmy jedyną firmą w polskim sektorze płatności, która oferuje usługi regularnie audytowane i certyfikowane pod względem jakości i bezpieczeństwa przez TUV ISO 9001 i PCI P2PE. Aktywnie wspieramy promocję płatności bezgotówkowych w małych i średnich przedsiębiorstwach, a także w jednostkach samorządu terytorialnego i instytucjach publicznych. Dzięki temu jesteśmy także najczęściej wybieranym dostawcą usług w ramach programu Polska Bezgotówkowa.

Aktualnie do naszego zespołu szukamy osoby na stanowisko:

Zostań częścią naszego zespołu, w którym będziesz:

  • pozyskiwać nowych Klientów (terminale, bramki płatnicze)
  • prowadzić rozmowy i negocjacje handlowe z Klientem
  • realizować opiekę biznesową nad powierzonym portfelem klientów
  • realizować wyznaczone plany sprzedażowe w zakresie produktów terminalowych i rozwiązań eCommerce

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces:

  • orientacji na realizację wyznaczonych celów
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomości technik sprzedaży
  • zaangażowania i nastawienia na rozwój
  • gotowości do zarejestrowania działalności gospodarczej
  • wykształcenia minimum średniego
  • rocznego doświadczenia w sprzedaży B2B

Co od nas dostaniesz:

  • współprace w oparciu o umowę agencyjną z długoterminową perspektywą
  • dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego
  • możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń
  • motywujący system premiowy
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
  • szkolenie wdrożeniowe w pierwszych dniach pracy, dzięki któremu lepiej poznasz naszą firmę
  • opieka trenera sprzedażowego
  • dla zainteresowanych: prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • dostęp do bezpłatnego i anonimowego programu doradztwa w zakresie psychologicznym, finansowym i prawnym
  • cykliczne szkolenia
  • konkursy dla pracowników (atrakcyjne nagrody w tym wycieczki zagraniczne poza UE)

Co dalej:

  • wyślij CV
  • rozmowa telefoniczna – porozmawiamy krótko o stanowisku i Twoim doświadczeniu (15 min)
  • spotkanie rekrutacyjne – poznamy się, dowiesz się więcej o eService, poznasz swojego Managera i porozmawiamy szerzej o Twoim doświadczeniu (60 min)
  • oferta współpracy – po udanym procesie rekrutacji złożymy Ci propozycję współpracy
  • witamy w naszym zespole – przekazanie niezbędnych narzędzi do pracy i wdrożenie w nowe obowiązki

Przedstawiciel Handlowy

Pensja podstawowa: Nieujawniona