Agent Nieruchomości

  • 23-07-2024

Przedstawiciel Handlowy

Prowizja: 10 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów
  • KINMAJ
  • B2C
  • Energia - Energia odnawialna
  • 22-07-2024
Pensja prowizja
10 000 - 50 000 zł
Samochód Baza kontaktów

Handlowiec

JD ENERGIA SP.Z O.O.

100

Kontrakt B2B

Umowa o pracę

Umowa zlecenia

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

5

Lokalizacja

Zachodniopomorskie

Komunikatywność Znajomość technik sprzedaży Budowanie relacji

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

O nas

JDENERGIA – to lokalna firma z Rumii z ponad 12-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w szeroko rozumianej branży energetycznej. JDENERGIA jest liderem w dziedzinie energii odnawialnej oraz efektywności energetycznej, oferując kompleksowe rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Oferta obejmuje szereg usług, które pozwalają na zwiększenie efektywności energetycznej oraz wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów OZE, umożliwiających efektywne pozyskiwanie energii elektrycznej ze słońca oraz wiatru. Oferujemy także nowoczesne, energooszczędne pompy ciepła, które są doskonałym rozwiązaniem do efektywnego ogrzewania domów i budynków przy minimalnym zużyciu energii.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Handlowiec

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych instalacjami z zakresu OZE (pompy ciepła, fotowoltaika, magazyny energii, turbiny wiatrowe przydomowe, termoizolacja budynków)
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Doradztwo techniczne i finansowe dla klientów
  • Prowadzenie negocjacji i finalizowanie transakcji
  • Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie założonych celów
  • Bieżąca obsługa klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • Utrzymywanie kontaktu z partnerami i dostawcami
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Raportowanie działań handlowych i wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży produktów OZE- pakiet wiedzy otrzymasz na szkoleniu.
  • Mile widziane jest również doświadczenie w branży OZE.
  • Ważne jest również, aby mieli umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz budowania trwałych relacji z klientami.
  • Kandydaci powinni być samodzielni, kreatywni i proaktywni w działaniach sprzedażowych.
  • Ważne jest również zaangażowanie w rozwój osobisty oraz chęć ciągłego poszerzania swojej wiedzy związanej z branżą OZE.

Wynagrodzenie:

  • Umowa o pracę, umowa zlecenie - 12 300–150 000 zł
  • Kontrakt B2B - 12 300–150 000 zł

To oferujemy

  • Wybór kilku produktów do sprzedaży - sprzedajesz to w czym dobrze się czujesz:
  • Turbiny Wiatrowe Przydomowe
  • Fotowoltaika
  • Pompy Ciepła
  • Magazyny Energii
  • Klimatyzacje
  • Energia Elektryczna oraz gaz do firm
  • DODATKOWO po okresie próbnym:
  • Samochód służbowy
  • Dodatki Paliwowe, Karty Paliwowe Flota Orlen dla Najlepszych
  • Co miesięczne konkursy, wycieczki w ciepłe kraje bądź wysokie premie
  • Z zespołem JD ENERGIA zbudujesz swoją przyszłość finansową oraz awansujesz w szybkim czasie na Multi Eksperta sprzedażowego i Twoja podstawa będzie opiewała o kwotę 10 000 zł plus wypracowana prowizja za Twoich klientów

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników

Kliknij przycisk "Aplikuj" i prześlij CV!