Doradca ds. OZE / Kanał Sprzedaży Indywidualnej

Nieujawniona

Przedstawiciel Medyczny

Samochód Baza kontaktów

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów
  • 2 lokalizacje -> 4 wakaty
Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Piła

Nieujawniona

Koordynator Regionu ds. Sprzedaży Bezpośredniej

LUX MED Sp. z o.o.

19000

Super oferta

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Kierownik sprzedaży

Poziom stanowiska

Stacjonarna + Wyjazdy

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Łódź, Poznań

Zarządzanie zespołem Umiejętność nawiązywania relacji Zarządzanie zmianą

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

Grupa LUX MED jest liderem rynku prywatnych usług zdrowotnych w Polsce. Zapewnia pełną opiekę: ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, szpitalną i długoterminową dla ponad 2 200 000 pacjentów. Do ich dyspozycji jest 240 ogólnodostępnych i przyzakładowych centrów medycznych oraz ponad 2600 poradni partnerskich. Firma zatrudnia ponad 16 000 osób. Grupa LUX MED jest Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator Regionu ds. sprzedaży bezpośredniej

Twoje zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych przez Recepcje w przypisanych Placówkach Grupy LUX MED,
  • Szkolenie i rozwijanie umiejętności sprzedażowo-obsługowych pracowników,
  • Wspieranie kadry zarządzającej Centrami Medycznymi przy rekrutacji nowych pracowników,
  • Udział w tworzeniu strategii sprzedaży usług przez recepcje oraz planowanie działań promujących sprzedaż,
  • Monitorowanie i analiza rynku usług medycznych,
  • Ciągłe podnoszenie efektywności sprzedaży i obsługi klienta.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Samodzielność,
  • Wytrwałość w dążeniu do celu,
  • Umiejętność zarządzania zmianą,
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • Umiejętność motywowania innych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy + prowizji,
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie nauki języków,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Ubezpieczenie szpitalne,
  • Program wellbeingowy,
  • Udział w ciekawych projektach z obszaru sprzedażowego,
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy do użytku prywatnego, laptop + telefon komórkowy,
  • Stałe wsparcie zespołu.

Preferowane miejsce zamieszkania pracownika: Poznań/Łódź