Przedstawiciel Handlowy

MDH sp. z o. o.

170

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Lokalizacja

Podkarpackie  - 1 wakat

Prawo jazdy kat.b Kontakt i rozmowa z klientem Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y

Opis stanowiska

Miejsce pracy: woj. ┼Ül─ůskie, Ma┼éopolskie i Podkarpackie
Rodzaj umowy i wynagrodzenia: umowa o prac─Ö
Wymiar czasu pracy: pełen etat

Twój zakres obowi─ůzków:

  • Nawi─ůzywanie nowych kontaktów i wspó┼épraca z obecnymi klientami,
  • Profesjonalne prezentowanie oferty handlowej firmy w ┼Ťrodowisku lekarskim i u klientów biznesowych,
  • Sprzeda┼╝ produktów z oferty firmowej,
  • Cykliczne przeprowadzanie bezp┼éatnych bada┼ä stóp u dzieci i m┼éodzie┼╝y,
  • sprzeda┼╝ produktów profilaktyczno-zdrowotnych MEMO, wyrobów medycznych marki Qmed.

Nasze wymagania:

  • Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y (minimum 2 lata),
  • umiej─Ötno┼Ť─ç nawi─ůzywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji z klientami i partnerami handlowymi firmy,
  • miejsce zamieszkania na terenie woj. ┼Ül─ůskiego lub Ma┼éopolskiego
  • determinacja i skuteczno┼Ť─ç w osi─ůganiu celów,
  • du┼╝a samodzielno┼Ť─ç, dyspozycyjno┼Ť─ç i zaanga┼╝owanie,
  • prawo jazdy kat. "B".

Mile widziane:

  • wykszta┼écenie z zakresu fizjoterapii
  • znajomo┼Ť─ç rynku obuwia dla dzieci, obuwia profilaktycznego,

To oferujemy:

  • Umowa o prac─Ö,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia systemowa,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Narz─Ödzia pracy: samochód, komputer, telefon,
  • Ubezpieczenie na ┼╝ycie, opieka medyczna,
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w bran┼╝y wyrobów medycznych.

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja podstawowa: Nieujawniona