Agent Ubezpieczeniowy PZU SA

PZU SA

40000

Umowa Agencyjna

Forma zatrudnienia

Specjalista ds. sprzeda┼╝y

Poziom stanowiska

Zdalna, Wyjazdowa

Rodzaj pracy

< 1 roku

Lokalizacja

Warszawa

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y lub obs┼éudze klienta

Opis stanowiska

Twoje zadania

  • sprzeda┼╝ produktów ubezpieczeniowych, zdrowotnych i finansowych
  • doradztwo i budowanie d┼éugofalowych relacji z klientem
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • ci─ůg┼ée doskonalenie wiedzy produktowej i sprzeda┼╝owej

Nasze wymagania

  • prowadzenie lub gotowo┼Ť─ç do za┼éo┼╝enia w┼éasnej dzia┼éalno┼Ťci gospodarczej
  • do┼Ťwiadczenie w sprzeda┼╝y lub obs┼éudze klienta
  • dobra organizacja czasu i umiej─Ötno┼Ť─ç planowania
  • przynajmniej ┼Ťrednie wykszta┼écenie
  • niekaralno┼Ť─ç

Co oferujemy

  • prost─ů form─Ö wspó┼épracy bez wk┼éadu w┼éasnego – praca na wy┼é─ůczno┼Ť─ç, czyli oferta produktowa jednej firmy
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç po┼é─ůczenia Twojej pracy z prac─ů agenta ubezpieczeniowego
  • pomoc w budowaniu portfela klientów przy wykorzystaniu systemu wspieraj─ůcego pozyskiwanie kontaktów
  • ┼Ťcie┼╝k─Ö rozwoju i atrakcyjne programy premiowe, w tym dodatkowe wynagrodzenie za sprzeda┼╝ w pierwszych latach wspó┼épracy
  • indywidualny program wdro┼╝enia oraz pakiet szkole┼ä produktowych i rozwojowych prowadzonych przez naszych trenerów
  • nowoczesne narz─Ödzia i mobilne aplikacje wspieraj─ůce codzienn─ů prac─Ö, sprzeda┼╝ zdaln─ů i obs┼éug─Ö
  • wsparcie marketingowe PZU: prowadzenie strony internetowej, materia┼éy reklamowe, wyposa┼╝enie biura i wiele wi─Öcej

Benefity

      elastyczny czas pracy

      poziom zarobków uzale┼╝niony od Twojego zaanga┼╝owania

      zni┼╝ki u naszych partnerów biznesowych

      bezp┼éatne szkolenia

      jasna ┼Ťcie┼╝ka rozwoju

      konkursy sprzeda┼╝owe

      mobilne aplikacje i platformy edukacyjne

Etapy rekrutacji i wdro┼╝enia

  • rozmowa telefoniczna i spotkanie rekrutacyjne
  • szkolenie i egzamin KNF

O pracodawcy

Jeste┼Ťmy najwi─Ökszym w Polsce ubezpieczycielem dzia┼éaj─ůcym na rynku ubezpiecze┼ä maj─ůtkowych i pozosta┼éych osobowych. Kontrolujemy ponad 1/3 rynku, który jest mierzony warto┼Ťci─ů sk┼éadki przypisanej brutto.

Jeste┼Ťmy te┼╝ liderem na rynku ubezpiecze┼ä, zarówno z punktu widzenia skali dzia┼éalno┼Ťci, jak i osi─ůganej rentowno┼Ťci. Dzi─Öki rozbudowanej sieci oraz obecno┼Ťci w kana┼éach online, umo┼╝liwiamy wszystkim klientom – niezale┼╝nie od ich miejsca zamieszkania – ┼éatwy dost─Öp do naszych produktów.

Zapewniamy wsparcie, bezpiecze┼ästwo i stabilizacj─Ö finansow─ů milionom klientów. Prowadzimy dzia┼éalno┼Ť─ç w dziedzinie ubezpiecze┼ä, zdrowia, inwestycji, bankowo┼Ťci i finansów. Gwarantujemy kompleksow─ů ochron─Ö oraz dostarczamy najwy┼╝sz─ů jako┼Ť─ç us┼éug we wszystkich najwa┼╝niejszych dziedzinach ┼╝ycia prywatnego, publicznego i gospodarczego.

Chcesz dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej o pracy agenta? Wejd┼║ na agentpzu.pl i przekonaj si─Ö, jakie dajemy mo┼╝liwo┼Ťci.

Przewidywana data zatrudnienia: 01.06.2021

Pensja podstawowa: Nieujawniona