Zobacz inne oferty pracy

Opiekun Finansowy

Stefczyk Finanse

2000

Umowa o prac─Ö

Forma zatrudnienia

Sprzedawca / Kasjer

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

Brak

Lokalizacja

Krotoszyn  - 1 wakat

Kluczowe umiej─Ötno┼Ťci

Konsekwencja

Opis stanowiska

Kasa Stefczyka od pocz─ůtku swojej dzia┼éalno┼Ťci dynamicznie si─Ö rozwija. Obecnie jest najwi─Öksz─ů spó┼édzielcz─ů kas─ů oszcz─Ödno┼Ťciowo-kredytow─ů w Polsce – tworzy j─ů blisko 900 000 Cz┼éonków obs┼éugiwanych w ponad 400 placówkach. Stawiamy na profesjonalistów, gdy┼╝ chcemy, aby ka┼╝dy Cz┼éonek Kasy Stefczyka czu┼é si─Ö wyj─ůtkowo, W naszych placówkach zatrudniamy 2500 wykwalifikowanych pracowników, którzy codziennie odpowiadaj─ů na oczekiwania osób odwiedzaj─ůcych placówki. Sta┼ä si─Ö jedn─ů z nich!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opiekun finansowy

miejscowo┼Ť─ç: Elbl─ůg

Co nas wyró┼╝nia:

  • Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami
  • Dzia┼éamy zespo┼éowo i dbamy o dobr─ů atmosfer─Ö w pracy
  • Jeste┼Ťmy du┼╝─ů instytucj─ů finansow─ů, ale nie nazywamy siebie korporacj─ů – jeste┼Ťmy spo┼éeczno┼Ťci─ů
  • Stefczyk Finanse w ramach swojej dzia┼éalno┼Ťci wspó┼épracuje z firm─ů Saltus. Dzi─Öki temu Nasi Pracownicy mog─ů otrzymywa─ç dodatkowe, atrakcyjne gratyfikacje finansowe i rzeczowe oraz bior─ů udzia┼é w licznych konkursach z obszaru sprzeda┼╝y ubezpiecze┼ä

Czekamy na Ciebie, je┼Ťli:

  • ┼üatwo nawi─ůzujesz relacje
  • Konsekwentnie d─ů┼╝ysz do wyznaczonego celu
  • Cechuje Ci─Ö otwarto┼Ť─ç
  • Cenisz sobie wspó┼éprac─Ö i dobr─ů atmosfer─Ö w zespole
  • Masz minimum ┼Ťrednie wykszta┼écenie

U nas b─Ödziesz:

  • Obs┼éugiwa─ç transakcje gotówkowe i bezgotówkowe
  • Aktywnie sprzedawa─ç produkty finansowe i ubezpieczenia
  • Dba─ç o wysok─ů jako┼Ť─ç obs┼éugi Klienta – równie┼╝ telefonicznie
  • Budowa─ç d┼éugotrwa┼ée relacje z Klientami

Do┼é─ůcz do naszego zespo┼éu i zyskaj:

  • Stabilne zatrudnienie na umow─Ö o prac─Ö
  • Dost─Öp do atrakcyjnego systemu premiowego
  • Wsparcie Opiekuna Adaptacyjnego i Trenera Wdro┼╝eniowego
  • Kompleksowe szkolenia w miejscu pracy
  • Mo┼╝liwo┼Ť─ç udzia┼éu w konkursach sprzeda┼╝owych
  • Przejrzyst─ů ┼Ťcie┼╝k─Ö awansu
  • Ubezpieczenie na ┼╝ycie
  • Prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Przyja┼║nie na ca┼ée ┼╝ycie

Ch─Ötnie nawi─ů┼╝emy wspó┼éprac─Ö z osobami z Ukrainy, które swobodnie komunikuj─ů si─Ö w j─Özyku polskim (w mowie i pi┼Ťmie) oraz posiadaj─ů udokumentowane wykszta┼écenie.  Prosimy o przesy┼éanie CV w j─Özyku polskim.

Pensja podstawowa: Nieujawniona