Partner Handlowy

Karlik Energy

20

Kontrakt B2B

Umowa o prac─Ö

Umowa zlecenia

Forma zatrudnienia

Przedstawiciel handlowy

Poziom stanowiska

Wyjazdowa

Rodzaj pracy

Brak

Lokalizacja

Pomorskie

Zaanga┼╝owanie i komunikatywno┼Ť─ç Znajomo┼Ť─ç technik sprzeda┼╝y Negocjacje

Opis stanowiska

KARLIK ENERGY to pr─Ö┼╝nie rozwijaj─ůca si─Ö marka, w grupie spó┼éek Karlik, która zajmuje si─Ö sprzeda┼╝─ů systemów fotowoltaicznych. Dzia┼éamy na terenie ca┼éego kraju oferuj─ůc naszym klientom kompleksowe i profesjonalne us┼éugi – od projektu, poprzez dostaw─Ö, monta┼╝, przy┼é─ůczenie do sieci dystrybucyjnej, a┼╝ po serwis. Do naszego zespo┼éu poszukujemy osób na stanowisko:

To b─Ödzie dobra praca dla Ciebie je┼Ťli:

  • cenisz sobie samodzielno┼Ť─ç w dzia┼éaniu
  • wa┼╝na jest dla Ciebie mo┼╝liwo┼Ť─ç posiadania elastycznego czasu pracy
  • uwa┼╝asz si─Ö za osob─Ö kreatywn─ů i ambitn─ů, liczy si─Ö dla Ciebie wyznaczanie i osi─ůganie konkretnych celów
  • wa┼╝na jest dla Ciebie praca dla firmy, która jest stabilna i wiarygodna
  • lubisz ludzi i chcesz im w┼éa┼Ťciwie doradza─ç
  • cenisz sobie dobre prowizje za dobr─ů prac─Ö

W ramach tego stanowiska wybrana osoba b─Ödzie odpowiedzialna za:

  • sprzeda┼╝ produktów i us┼éug firmy
  • dbanie o wysok─ů jako┼Ť─ç obs┼éugi Klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • obs┼éug─Ö Klienta w zakresie analizy potrzeb
  • tworzenie ofert, negocjacje oraz sporz─ůdzanie umów

Oczekujemy od Ciebie:

  • wysokich umiej─Ötno┼Ťci komunikacyjnych i sprzeda┼╝owych - warunek konieczny
  • pe┼énego zaanga┼╝owania w budowaniu najlepszych rozwi─ůza┼ä dla Klientów
  • samodzielno┼Ťci w dzia┼éaniu i planowaniu pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • do┼Ťwiadczenie w bran┼╝y fotowoltaicznej mile widziane, ale nie wymagane

Zapewniamy:

  • prac─Ö w wiarygodnej organizacji istniej─ůc─ů od ponad 30-stu lat, bo wiemy, ┼╝e stabilno┼Ť─ç i bezpiecze┼ästwo zatrudnienia jest istotne
  • 2 dniowe szkolenie techniczne, w pe┼éni przygotowuj─ůce do samodzielnej pracy
  • potrzebne wszystkie niezb─Ödne materia┼éy reklamowe, narz─Ödzia pracy, aby┼Ť u┼éatwi─ç Ci prac─Ö (auto, komputer, telefon)
  • wsparcie koordynatora sprzeda┼╝y i kierownika technicznego, aby┼Ť wiedzia┼é, ┼╝e jeste┼Ťmy zespo┼éem i pomagamy sobie nawzajem
  • infolini─Ö techniczn─ů oraz zespó┼é projektowy, który pomo┼╝e Tobie w ka┼╝dej sytuacji
  • wynagrodzenie: ┼Ťrednia zarobków mie┼Ťci si─Ö mi─Ödzy 5 a 15 ty┼Ť netto, natomiast prowizja z 1 kW wynosi od 250 z┼éotych netto do nawet 1000 z┼éotych netto - wszystko zale┼╝y od Ciebie i Twoich umiej─Ötno┼Ťci handlowych.

Zaciekawiona/y? Chcesz pozna─ç wi─Öcej szczegó┼éów?

W razie pytań zadzwoń - chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Przewidywana data zatrudnienia: 02.08.2021

Złóż podanie o pracę

Dodaj CV (.pdf, .jpg, .png)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Pensja prowizja: 5 000 - 15 000 zł