Kierownik Elektromarketu

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 7 wakatów
Nieujawniona

Doradca klienta- umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 2 lokalizacje -> 2 wakaty
Nieujawniona

Doradca Klienta

Nieujawniona

Doradca ds. Nieruchomości (szkolimy od podstaw)

Baza kontaktów

Doradca klienta

Nieujawniona

Doradca Klienta - Umowa zlecenie

Podstawa: Nieujawniona
  • 3 lokalizacje -> 4 wakaty

Nieujawniona

Umowa o pracę

Poziom stanowiska

Stacjonarna

Rodzaj pracy

1 - 3 lat

Poziom doświadczenia

Lokalizacja

Białystok

Obsługa bieżących oraz poszukiwanie nowych kontaktów handlowych na podległych rynkach Sporządzanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowy oraz ustalanie warunków współpracy Realizacja celów sprzedażowych na podległych rynkach zagranicznych

Ogłoszenie archiwalne

Opis stanowiska

EcoABM to największa hurtownia fotowoltaiczna w województwie Podlaskim. Posiadamy w swojej ofercie produkty fotowoltaiczne, pompy ciepła, klimatyzatory najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Nasza hurtownia posiada wysokie stany magazynowe oraz konkurencyjne ceny, co jest ogromną zaletą we współpracy z Klientami. Zajmujemy się sprzedażą hurtową, zaś naszymi klientami są firmy elektroinstalacyjne, monterskie oraz zajmujące się sprzedażą fotowoltaiki na terenie nie tylko kraju, ale również Europy. Poza sprzedażą zajmujemy się również organizacją licznych szkoleń oraz konferencji w obrębie branży odnawialnych źródeł energii, ponieważ naszym zdaniem edukacja przekłada się na wyższą jakość pracy. Mamy duży apetyt na rozwój i poszukujemy specjalistów, którzy chcą się rozwijać razem z nami! Zaaplikuj, pozwól nam się spotkać i spróbujmy podbić razem świat!

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

 Twoje zadania:

  • obsługa bieżących oraz poszukiwanie nowych kontaktów handlowych na podległych rynkach
  • realizacja celów sprzedażowych na podległych rynkach zagranicznych
  • sporządzanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowy oraz ustalanie warunków współpracy
  • reprezentacja firmy na targach oraz spotkaniach branżowych
  • monitorowanie rynku i konkurencji, a w szczególności asortymentu, nowości i cen
  • dbanie o wysoką jakość wykonywanych zadań i dobry wizerunek firmy
  • raportowanie pracy z CRM
  • nadzór nad dokumentacją handlową oraz wysyłką towaru
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość j angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (handel/export)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność budowania dobrych relacji z partnerem handlowym
  • komunikatywność
  • optymistyczne nastawienie do ludzi i pracy

Mile widziane:

  • znajomość innych języków obcych
  • znajomość branży OZE

Oferujemy:

  • pracę w komfortowej przestrzeni biurowej
  • wsparcie back office w realizacji zadań
  • pracę w godzinach 8-16
  • bezpłatne miejsce parkingowe
  • dogodną formę umowy oraz zarobki na poziomie, który wspólnie ustalimy
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • zaufanie i duża samodzielność działania