H 500 Sp. z o.o.

http://wwww.polomarket.pl

5800

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / dzia艂u handlowego H 500 Sp. z o.o.

 

O nas

 

Od 1997 roku jeste艣my polsk膮 sieci膮 supermarketów. Zaczynali艣my od 27 sklepów. Dzi艣 posiadamy ju偶 280 nowoczesnych sklepów, w ma艂ych i du偶ych miastach na terenie ca艂ej Polski. Miesi臋cznie nasze sklepy odwiedza oko艂o 9 milionów zadowolonych z zakupów klientów. Nasza firma powsta艂a od podstaw z zaanga偶owaniem wy艂膮cznie polskiego kapita艂u. Oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jako艣膰 potwierdzona licznymi kontrolami wewn臋trznymi.

Nasi pracownicy stale sprawuj膮 nadzór nad artyku艂ami spo偶ywczymi, aby by艂y zawsze 艣wie偶e i aktualne z obowi膮zuj膮c膮 ofert膮. Wypiekane na miejscu pieczywo ma zach臋ci膰 klientów do zakupu ciep艂ego chleba, bu艂ek czy te偶 innych s艂onych i s艂odkich przek膮sek, takich jak ciastka czy croissanty. Nasze sklepy nie ograniczaj膮 si臋 jednak tylko do w艂asnych wypieków i oferuj膮 produkty dostarczane z lokalnych piekarni. Obs艂ugowa lada mi臋sna umo偶liwia konsumentom nabycie 艣wie偶ych produktów na wag臋 a w艣ród du偶ego wyboru w臋dlin, schabów, serów i innych rodzajów mi臋s, ka偶dy znajdzie co艣 dla siebie.

 

Nasza misja

 

Naszym celem jest by膰 ulubionym sklepem Polaków. Chcemy naszym klientom dawa膰 rado艣膰 z zakupów i dostarcza膰 przyjemno艣ci w postaci zawsze 艣wie偶ych produktów. Dok艂adamy wszelkich stara艅, aby zakupy konsumentów by艂y komfortowe, udane i odbywa艂y si臋 w serdecznej atmosferze. Nasi pracownicy nieustannie dbaj膮 o wygl膮d i porz膮dek na sklepie, aby ka偶dy klient móg艂 bez problemu odszuka膰 artyku艂, który zamierza kupi膰. Dodatkowym atutem sklepów s膮 zauwa偶alne etykiety ze specjalnymi oznaczeniami mówi膮cymi o przecenionych produktach.

W naszych supermarketach klienci znajd膮 wszystko, czego potrzebuj膮 i to, na co b臋d膮 mieli ochot臋, a dzi臋ki szerokiej ofercie produktów, maj膮 mo偶liwo艣膰 dokonania wyboru. Lokalni dostawcy ka偶dego dnia dbaj膮 o dostarczenie do naszych sklepów zdrowych i 艣wie偶ych produktów na dzia艂 warzyw i owoców. Szeroki wybór artyku艂ów u艂atwia codzienne zakupy, a lokalizacja placówek pozwala na bezproblemowe dotarcie do supermarketów. Staranna praca profesjonalnego personelu, wspó艂praca z naszymi partnerami i dostawcami przyczyni艂a si臋 do otrzymania przez nasz膮 sie膰 sklepów a偶 27 nagród za jako艣膰 produktów i 艣wiadczonych us艂ug