H 500 Sp. z o.o.

http://wwww.polomarket.pl

5800

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego H 500 Sp. z o.o.

 

O nas

 

Od 1997 roku jeste┼Ťmy polsk─ů sieci─ů supermarketów. Zaczynali┼Ťmy od 27 sklepów. Dzi┼Ť posiadamy ju┼╝ 280 nowoczesnych sklepów, w ma┼éych i du┼╝ych miastach na terenie ca┼éej Polski. Miesi─Öcznie nasze sklepy odwiedza oko┼éo 9 milionów zadowolonych z zakupów klientów. Nasza firma powsta┼éa od podstaw z zaanga┼╝owaniem wy┼é─ůcznie polskiego kapita┼éu. Oferowane przez nas produkty cechuje wysoka jako┼Ť─ç potwierdzona licznymi kontrolami wewn─Ötrznymi.

Nasi pracownicy stale sprawuj─ů nadzór nad artyku┼éami spo┼╝ywczymi, aby by┼éy zawsze ┼Ťwie┼╝e i aktualne z obowi─ůzuj─ůc─ů ofert─ů. Wypiekane na miejscu pieczywo ma zach─Öci─ç klientów do zakupu ciep┼éego chleba, bu┼éek czy te┼╝ innych s┼éonych i s┼éodkich przek─ůsek, takich jak ciastka czy croissanty. Nasze sklepy nie ograniczaj─ů si─Ö jednak tylko do w┼éasnych wypieków i oferuj─ů produkty dostarczane z lokalnych piekarni. Obs┼éugowa lada mi─Ösna umo┼╝liwia konsumentom nabycie ┼Ťwie┼╝ych produktów na wag─Ö a w┼Ťród du┼╝ego wyboru w─Ödlin, schabów, serów i innych rodzajów mi─Ös, ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie.

 

Nasza misja

 

Naszym celem jest by─ç ulubionym sklepem Polaków. Chcemy naszym klientom dawa─ç rado┼Ť─ç z zakupów i dostarcza─ç przyjemno┼Ťci w postaci zawsze ┼Ťwie┼╝ych produktów. Dok┼éadamy wszelkich stara┼ä, aby zakupy konsumentów by┼éy komfortowe, udane i odbywa┼éy si─Ö w serdecznej atmosferze. Nasi pracownicy nieustannie dbaj─ů o wygl─ůd i porz─ůdek na sklepie, aby ka┼╝dy klient móg┼é bez problemu odszuka─ç artyku┼é, który zamierza kupi─ç. Dodatkowym atutem sklepów s─ů zauwa┼╝alne etykiety ze specjalnymi oznaczeniami mówi─ůcymi o przecenionych produktach.

W naszych supermarketach klienci znajd─ů wszystko, czego potrzebuj─ů i to, na co b─Öd─ů mieli ochot─Ö, a dzi─Öki szerokiej ofercie produktów, maj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç dokonania wyboru. Lokalni dostawcy ka┼╝dego dnia dbaj─ů o dostarczenie do naszych sklepów zdrowych i ┼Ťwie┼╝ych produktów na dzia┼é warzyw i owoców. Szeroki wybór artyku┼éów u┼éatwia codzienne zakupy, a lokalizacja placówek pozwala na bezproblemowe dotarcie do supermarketów. Staranna praca profesjonalnego personelu, wspó┼épraca z naszymi partnerami i dostawcami przyczyni┼éa si─Ö do otrzymania przez nasz─ů sie─ç sklepów a┼╝ 27 nagród za jako┼Ť─ç produktów i ┼Ťwiadczonych us┼éug