Librus spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp. k.

https://www.librus.pl/

130

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego Librus spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp. k.

 

 

 

O nas

 

Nasza firma powstała z myślą o usprawnianiu przebiegu nauczania. Podążając za rozwojem technologii, stworzyliśmy dziennik internetowy, z którego korzystać mogą nauczyciele, uczniowie i rodzice uczniów. Dzięki naszemu rozwiązaniu zapewniamy szybki dostęp do informacji o uczniu, a tym samym wspieramy rodziców w obserwowaniu postępów dziecka w nauce.

Chcemy podnieść jakość edukacji w polskich szkołach. Już 7 500 szkół zaufało nam i skorzystało z naszych systemów LIBRUS Synergia. Koniec z papierowymi wersjami dzienników, świadectw, planów lekcji, zwolnień czy usprawiedliwień. Nauczyciele mają możliwość prowadzenia elektronicznego arkusza ocen, który pod koniec roku szkolnego w szybki i prosty sposób, wygeneruje świadectwo określonego ucznia.

Poszerzając swoje możliwości, stworzyliśmy aplikację LIBRUS, która umożliwi wygodę korzystania z naszych usług. W komfortowy i szybki sposób nauczyciele, rodzice czy uczniowie mogą sprawdzać informacje i ogłoszenia na smartfonie, tablecie oraz komputerze. Natychmiastowe powiadomienia przesyłane za pośrednictwem aplikacji, nie pozwolą przegapić istotnych informacji.

 

Nasza działalność

 

Wspieramy zdalną naukę i w tym celu otworzyliśmy perspektywy na organizowanie lekcji online. Zadania domowe i stały kontakt ze szkołą także stały się dodatkową opcją naszego dziennika internetowego. Podczas codziennej edukacji wspieramy aż 4 300 000 rodziców i uczniów. Ważne jest, aby rodzice mieli wgląd w rozwój i osiągnięcia dziecka. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy. Przyczyniamy się do poprawy jakości kształcenia i wyników nauczania w szkołach i placówkach, które korzystają z naszych usług. Udzielamy bezpłatnej prezentacji naszych usług, aby samorządy mogły dogłębnie poznać nasze możliwości, zanim dokonają zakupu. Kompleksowo dopasowujemy ofertę do potrzeb zarówno małych, jak i dużych gmin oraz powiatów.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie każdy może podążać za rozwojem technologicznym. Gwarantujemy indywidualną ścieżkę szkoleń, podczas której wdrożymy rozwiązania informatyczne i przydatne wskazówki korzystania z udostępnianej przez nas licencji. Od prawie 20 lat za pomocą Centrum Kształcenia Nauczycieli Librus szkolimy uczestników, którzy chcą podnosić swoje kompetencje. Staramy się wspierać oświatę na istotnych dla niej obszarach. Inicjujemy różnego rodzaju projekty i przedsięwzięcia. Naszym niezmiennym od lat celem jest wspieranie rozwoju edukacji w naszym kraju.