Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

http://www.link4.pl

900

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

 

O nas

 

Jesteśmy firmą ubezpieczeniową, która działa w Polsce od 2003 roku. Początkowo ubezpieczaliśmy jedynie samochody, w tym momencie poszerzyliśmy ofertę o ubezpieczenia podróży i mieszkań. Nasi pracownicy są dla nas bardzo ważni i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im jak najlepszą atmosferę pracy i jak największe możliwości rozwoju.

Jesteśmy bardzo różnorodni, dlatego wspólnie potrafimy stworzyć kompleksowe ubezpieczenia dopasowane do wszystkich potrzeb. Nasza praca jest naszą ogromną pasją, a zadowolenie Klientów jest dla nas największą nagrodą!

Wspólnie stworzyliśmy kodeks naszych wartości. Są nimi: uczciwość, bezpośredniość, pozytywne nastawienie, optymalizacja, zaangażowanie i współpraca. Gdy połączymy je wszystkie, osiągamy najlepsze wyniki i odczuwamy największą satysfakcję. 

 

Dlaczego warto pracować w naszej firmie?

 

Jesteśmy pracodawcą, który dba o komfort swoich pracowników. Dodatkowe działania (jak np. organizację akcji charytatywnych) czy zdobycie pochwały od Klientów wymieniamy na punkty, które nasi pracownicy mogą wymienić na różnorodne nagrody i benefity.

Wiemy, jak ważne są zdrowie i życie, organizujemy więc wiele akcji promujących zdrowy tryb życia, jak chociażby Dzień Owoców, czy szkolenie z Pierwszej Pomocy. Zapewniamy także opiekę lekarską dla naszych pracowników i ich bliskich, elastyczne godziny pracy, prezenty na Dzień Dziecka dla dzieci naszych pracowników, czy warsztaty dla rodziców.

Bardzo lubimy spędzać ze sobą czas i nawet po godzinach spotykamy się na wspólnych piknikach, czy imprezach firmowych. Ponadto mamy swoją drużynę piłkarską, walczymy też o tytuł Najbardziej Rozbieganej Firmy w Polsce. Oferujemy umowę o pracę, pakiet szkoleń, całkowitą swobodę w ubiorze, zniżki na nasze produkty i liczne niespodzianki!