Łukasz Zontek SFEO

https://sfeo.agency

6

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego Łukasz Zontek SFEO

 

 

O nas

 

Jesteśmy zaawansowaną Agencją SEO/SEM (optymalizującą wyszukiwarki internetowe/zajmującą się marketingiem w wyszukiwarkach internetowych). Znajdujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie marketingu internetowego – staramy się to robić na najwyższym możliwym poziomie.

Działaliśmy i działamy dla takich znaczących firm jak: Empik, PSB Mrówka, Sferis, Sieć Handlowa Rabat i wielu innych. To pokazuje jakim ogromnym zaufaniem darzą nas te firmy, nasze działania są profesjonalne, godne polecenia. 

 

Nasza działalność

 

Dostarczamy wartościowe konwersje do ogromnych firm, ale również pracujemy dla tych mniejszych, dopiero rozwijających się. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami w zakresie naszej branży, z zainteresowaniem je śledzimy, staramy rozwijać się i wdrażać nowoczesne rozwiązania, by stale zmieniać się na lepsze. Dzięki podjęciu z nami współpracy firmy zanotują znaczący wzrost wyświetleń w sklepach internetowych oraz, co za tym idzie, wyższą sprzedaż.

Rozwijamy liczne konta na Instagramie, tak aby odnotowywały one jak najliczniejsze zaangażowanie ze strony społeczności i były szeroko rozpoznawalne. Co więcej, działamy również na Facebooku, aby można było pozyskiwać z niego mnóstwo konwersji. Sprawiamy, że strony i sklepy internetowe stają się nowoczesne, i sprostają wymaganiom każdego klienta. Naszym kolejnym działaniem jest prowadzenie bloga. Codziennie nasze artykuły czytane są przez setki osób, które wynoszą z nich często moc inspiracji.