MARAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

http://www.grupamarat.pl

222

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego MARAT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 

 

O nas

 

Jesteśmy jedną z grupy firm, które potrafią zapewnić kompleksową realizację podjętych przez nas projektów. Nie boimy się wyzwań – jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym i najbardziej skomplikowanym pomysłom naszych nabywców.

Stawiamy na szeroko pojęty rozwój. Chcemy nieustannie udoskonalać nasze działania w produkcji czy usługach. Naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo, gwarantujące zorientowanie się w wydajności, przy niższych kosztach zakupu i optymalizacji zapasów. Jesteśmy zespołem osób, którzy rozumieją się bez słów, potrafią w sposób efektywny pracować wspólnie nad jednym projektem.

Dbamy o samorozwój, ale także rozwój naszych pracowników. Wiemy, że ciągłe doskonalenie się, podejmowanie wyzwań, szukanie innowacyjnych rozwiązań jest mocno rozwijające. Nasza firma wiele zyska na wysoko wykwalifikowanych, postępowych osobach.

Praca naszej firmy polega na obsłudze klienta na każdym etapie naszej współpracy. Na początku zajmujemy się zarysem projektu, następnie po zatwierdzeniu go, produkujemy. Kolejnym krokiem jest dostawa. Na końcu montujemy gotowy produkt do rozruchu. Nasza praca jest wykonywana w trosce o najmniejsze szczegóły.

 

Nasze doświadczenie

 

Początki naszej firmy sięgają 1991 roku. Od tamtej pory oferujemy szeroki katalog naszych usług dzięki potentatom, takim jak: Optibelt, KRW, Cooper, Tentec, Loctite, KUMERA i wiele innych. To współpraca z nimi motywuje nas najbardziej. Są oni również gwarancją naszej jakości. Dzięki temu, że posiadaliśmy obficie wyposażone zaplecze warsztatowe i dobrze przeszkoloną kadrę techniczną, mogliśmy w 2001 roku uruchomić montaż, produkcję i remonty przekładni planetarnych, które były przeznaczone do zabudowy w napędzie przenośnika taśmowego, zgrzebłowego i do innego zastosowania w górnictwie, czy innych dziedzinach przemysłu.

Przez tyle lat na rynku zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Zaopatrywaliśmy kopalnie, huty, elektrownie, oraz różne fabryki urządzeń i maszyn. Cieszymy się z tak ogromnego zaufania, jakie nam podarowano. Mamy wkład w gałęzie przemysłu, które mają ogromne znaczenie zarówno dla dużych firm, jak i małych gospodarstw domowych. To dzięki nam wiele przedsiębiorstw może pozwolić sobie na szybsze funkcjonowanie, z wykorzystaniem mniejszego nakładu sił. Mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą nam jeszcze więcej projektów do realizacji, byśmy mogli rozwijać się i ułatwiać przedsiębiorstwom funkcjonowanie.