MÖLNLYCKE HEALTH CARE

https://www.molnlycke.pl/

5000

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego MÖLNLYCKE HEALTH CARE

 

O nas

 

Misją naszej firmy jest zwiększanie wydajności służb zdrowia. Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania medyczne. Liczba pacjentów nieustannie wzrasta, pracownicy medyczni dokładają wszelkich starań, aby świadczyć należytą opiekę, mimo presji, która nad nimi spoczywa. Chcąc doprowadzić do rozwoju służby zdrowia na całym świecie, szukamy okazji do wdrażania bezpiecznych i skutecznych ulepszeń.

Jesteśmy liderem na świecie w dostarczaniu produktów medycznych. W naszej ofercie znajduję się szeroki wybór obłożeń chirurgicznych, odzieży chirurgicznej, rękawic zabiegowych, zestawów i narzędzi koniecznych do wykonania operacji, a także cała gama różnorodnych opatrunków i rozwiązań leczenia ran i profilaktyki. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i niezawodność.

 

Do czego dążymy?

 

Celem naszej firmy jest podnoszenie standardów opieki, pogłębiając wiedzę personelu medycznego. Edukujemy i instruujemy w zakresie korzystania z naszych produktów i odpowiedniej higieny pracy – od sali operacyjnej, aż do pielęgnacji i opieki domowej. Dzieląc się wiedzą, przyczyniamy się do osiągania lepszych rezultatów w leczeniu pacjentów. Dzięki naszej działalności pracownicy służby zdrowia nie muszą poszukiwać nowych sposobów opieki nad pacjentami. Nasi eksperci doradzą w zakresie wyboru najlepszych produktów, odpowiadających potrzebom i oczekiwaniom zarówno lekarzom, pielęgniarkom, jak i chorym.

Chcemy stale podnosić jakość naszych produktów i oferowanych usług. Wierzymy, że razem możemy przyczyniać się do ulepszania służby zdrowia, która jest dla nas wszystkich niezwykle ważna i niezastąpiona. Produkty, które dostarczamy, są doskonałą receptą na poprawę życia milionów ludzi. Fakt, że nasza praca bierze udział w rozwijającej się medycynie, jest dla nas dodatkową motywacją do działania.