Opaliński Nieruchomości Arkadiusz Opaliński

http://opalinskinieruchomosci.pl/

16

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego Opaliński Nieruchomości Arkadiusz Opaliński

 

 

O nas

 

Nasza firma działa w obszarze nieruchomości. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę rynku nieruchomości. Świadczymy usługi wycen i analiz, pośredniczymy w procesie sprzedaży i doradzamy w zakresie przemyślanych i trafnych inwestycji. Współpraca z nami daje gwarancję wsparcia na każdym etapie transakcji. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników staliśmy się liderem nieruchomości w województwie podkarpackim.

Wykorzystując możliwości wysoko rozwiniętej technologii, oferujemy spotkania z klientami w sieci. Gwarantujemy, że jakość tego typu usługi jest równie dobra i sprosta tradycyjnej formie współpracy. Podczas transmisji na żywo proponujemy wirtualny spacer po mieszkaniu, opowiemy o nieruchomości, pokażemy wszystko za pośrednictwem kamery, a nasz klient będzie mógł uczestniczyć w takim spotkaniu, bez wychodzenia z domu. Podążając za rozwojem technologii, jesteśmy gotowi podpisać umowę najmu lub umowę przedwstępną online.

Zajmujemy się przekazaniem nieruchomości za naszych klientów. Chcemy, aby nasza działalność dawała wiele korzyści klientom, nie tylko tych wynikających z nieruchomości, ale także wygodę i oszczędność czasu ze współpracy z nami. Oszczędzamy czas naszych klientów, który poświęciliby na szukanie wymarzonego domu, mieszkania, czy też miejsca do działalności. Spośród bogatej oferty, jaką posiadamy, doskonale wiemy, że każdy znajdzie coś według swoich upodobań.

 

Nasze priorytety

 

Najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta – to dla nas najlepszy miernik efektów pracy naszej firmy. Systematycznie aktualizujemy ofertę na naszej stronie, aby prezentowała aktualne i najatrakcyjniejsze nieruchomości na rynku. Obsługa klientów i prezentacja nieruchomości jest głównym przedmiotem naszej działalności, zatem wykorzystujemy zintegrowany system zarządzania, aby każda oferta natychmiast docierała do kilku tysięcy klientów dziennie.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i umiejętnie dopasowujemy ofertę, w taki sposób, aby zadowalająco odpowiadała nawet najwyższym wymaganiom. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Uczciwość i rzetelność pracy jest dla nas szczególnie ważna, aby móc coraz bardziej podwyższać jakość świadczonych przez nas usług.

Dążymy do ciągłego rozwoju i poszerzania horyzontów naszych specjalistów. Nasz zespół składa się z kompetentnych specjalistów kierujących się pełnym zaangażowaniem i elastycznością. Doświadczenie i wiedza, którą posiadają, usprawnia proces wybierania właściwej nieruchomości dla naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie minimalizować liczbę niezakupionych na rynku nieruchomości.