Paweł LECHOWICZ STREFA ENERGII

https://strefaenergii.com/

100

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego Paweł LECHOWICZ STREFA ENERGII

 

O nas

 

Nasza firma instaluje panele fotowoltaiczne. Przez 7-letni okres działalności na rynku zrealizowaliśmy już setki zleceń, poszerzając przy tym swoje doświadczenie. Nasi fachowcy słyną z kompleksowej i indywidualnej obsługi, która za każdym razem przynosi pozytywne skutki.

Posiadamy 6 biur na terenie całej Polski. Aktualnie wykonujemy zlecenia w 8 województwach: Mazowieckie, Podkarpackie, Śląskie, Małopolskie, Dolnośląskie, Łódzkie, Świętokrzyskie i Wielkopolskie. Nasze ekipy instalatorskie, składające się z profesjonalnych i doświadczonych fachowców, posługują się wysokiej jakości sprzętem, aby jeszcze bardziej usprawniać proces montażu fotowoltaiki. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci odczuli długotrwałe zadowolenie i oszczędność finansową.

 

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

 

Ilość urzeczywistnionych zleceń sprawiła, że staliśmy się ekspertami w dziedzinie fotowoltaiki. Dajemy odpowiedni przykład naszym klientom i dach naszej głównej siedziby prawie cały pokryty jest panelami słonecznymi. Podczas spotkania z klientem, dogłębnie poznajemy szczegółowe potrzeby i możliwości, jakie możemy wspólnie zrealizować. Poznajemy wszystkie komponenty związane ze zużyciem prądu, kształtu dachu, następnie proponujemy właściwą ofertę i przedstawiamy wycenę. Pomagamy obniżyć koszty zarówno domownikom, firmom, jak i rolnikom, którzy pragną zredukować koszty związane z prowadzeniem gospodarstwa. Stawiamy na uczciwość i przejrzyste zasady.

Jesteśmy oficjalnym partnerem programu „Mój prąd”, a co za tym idzie, pomagamy naszym klientom złożyć wszelkie dokumenty i uzyskać dofinansowanie, dzięki któremu inwestycja okaże się jeszcze bardziej opłacalna. Starania i zaangażowanie naszej firmy zostało wielokrotnie docenione. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz współprace z najbardziej cenionymi firmami na rynku. Posiadamy certyfikat Rzetelnej Firmy. Naszym celem jest popularyzowanie świadomości na temat ekologii i korzyści płynących z korzystania z rozwiązań fotowoltaicznych. Jesteśmy dumni, że nasza działalność i zaufanie klientów przyczynia się do tworzenia czystej i dobrej strefy energii.