SERVCOMP Dariusz Maroń

http://www.servcomp.pl

10

Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego SERVCOMP Dariusz Maroń

 

O nas

 

Nasza firma już od 13 lat działa w branży informatycznej dbając o bezpieczeństwo poufnych danych, jakie gromadzą przedsiębiorstwa w swoich komputerach. Bogata oferta zabezpieczeń pozwala na dostosowanie kompleksowych usług skierowanych do potrzeb klienta. SERVCOMP posiada najlepszą ochronę antywirusową dla firm, antywirusy ESET Smart Security oraz ESET NOD32, zabezpieczenia przed utratą danych StorageCraft oraz inne narzędzia do ochrony i zabezpieczenia sieci poprzez szyfrowanie danych.

Poza ofertą sprzedażową prowadzimy również szkolenia z zakresu zabezpieczeń IT, realizowane przez Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Dagma, z których skorzystało już 10 000 klientów. Działamy, dopasowując się do potrzeb przedsiębiorstw i organizacji. Dane klientów są bardzo ważne i powinny być szczególnie chronione. Nasza bogata oferta może być wykorzystywana zarówno przed duże przedsiębiorstwa, jak i niewielkie firmy.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Z usług SERVCOMP skorzystało już 3,5 miliona Polaków. Zaufało nam już 1200 jednostek samorządowych, 900 szpitali i zakładów opieki, 800 sądów, 450 placówek bankowych i 12 ministerstw. Nasi wykwalifikowani specjaliści ds. handlowych oferują naszym klientom pomoc poprzez dostosowanie trafnego rozwiązania odpowiadającego problemom firm. Ponadto służą pomocą techniczną i serwisową. Firma trzykrotnie została nagrodzona statuetką Lidera Stormshield, otrzymując tytuł Resellera Roku Stormshield za największą sprzedaż rozwiązań Stormshield.