Aktualne oferty pracy

Profil firmy / działu handlowego Sorigo

 

O nas

 

Jeste┼Ťmy przedsi─Öbiorstwem tworz─ůcym rozwi─ůzania cyfrowe, zwi─Ökszaj─ůce efektywno┼Ť─ç biznesu. Wspieramy cyfrowy rozwój obszarów sprzeda┼╝y, marketingu oraz procesów operacyjnych naszych klientów. Zmieniamy zbiory danych w wiedz─Ö, tworz─ůc z nich warto┼Ťciowe informacje dla biznesu i klientów organizacji, z którymi wspó┼épracujemy. Specjalizujemy si─Ö w rozwi─ůzaniach z obszarów Big Data, Cloud oraz platformach i aplikacjach mikroserwisowych, które doskonale sprawdzaj─ů si─Ö w firmach telekomunikacyjnych, energetycznych, bankach i ubezpieczalniach oraz w bran┼╝y retail.

Dzi─Öki wiedzy i do┼Ťwiadczeniu z realnych projektów oraz pragmatycznemu podej┼Ťciu do innowacji tworzymy skuteczne rozwi─ůzania IT wspieraj─ůce naszych klientów w cyfrowej transformacji. Wspó┼épracujemy z organizacjami, które opieraj─ů rozwój swojego biznesu na efektywnym wykorzystaniu cyfrowych rozwi─ůza┼ä z obszaru naszych specjalizacji i które otwarte s─ů na wspó┼éprac─Ö z partnerami aktywnie wspomagaj─ůcymi ich w projektowaniu, budowie i rozwoju produktów cyfrowych z tych obszarów. 

Buduj─ůc produkty, kierujemy si─Ö pragmatycznym podej┼Ťciem do innowacyjno┼Ťci, a realizowane przez nas rozwi─ůzania umo┼╝liwiaj─ů klientom generowanie dodatkowych przychodów, zwi─Ökszanie oszcz─Ödno┼Ťci oraz popraw─Ö skuteczno┼Ť─ç dzia┼éa┼ä operacyjnych. Ponadto utrzymujemy platformy cyfrowe naszych klientów, zwi─Ökszaj─ůc ich niezawodno┼Ť─ç oraz optymalizuj─ůc efektywno┼Ť─ç procesów utrzymaniowych.