Aktualne oferty pracy

Profil firmy / dzia艂u handlowego Sorigo

 

O nas

 

Jeste艣my przedsi臋biorstwem tworz膮cym rozwi膮zania cyfrowe, zwi臋kszaj膮ce efektywno艣膰 biznesu. Wspieramy cyfrowy rozwój obszarów sprzeda偶y, marketingu oraz procesów operacyjnych naszych klientów. Zmieniamy zbiory danych w wiedz臋, tworz膮c z nich warto艣ciowe informacje dla biznesu i klientów organizacji, z którymi wspó艂pracujemy. Specjalizujemy si臋 w rozwi膮zaniach z obszarów Big Data, Cloud oraz platformach i aplikacjach mikroserwisowych, które doskonale sprawdzaj膮 si臋 w firmach telekomunikacyjnych, energetycznych, bankach i ubezpieczalniach oraz w bran偶y retail.

Dzi臋ki wiedzy i do艣wiadczeniu z realnych projektów oraz pragmatycznemu podej艣ciu do innowacji tworzymy skuteczne rozwi膮zania IT wspieraj膮ce naszych klientów w cyfrowej transformacji. Wspó艂pracujemy z organizacjami, które opieraj膮 rozwój swojego biznesu na efektywnym wykorzystaniu cyfrowych rozwi膮za艅 z obszaru naszych specjalizacji i które otwarte s膮 na wspó艂prac臋 z partnerami aktywnie wspomagaj膮cymi ich w projektowaniu, budowie i rozwoju produktów cyfrowych z tych obszarów. 

Buduj膮c produkty, kierujemy si臋 pragmatycznym podej艣ciem do innowacyjno艣ci, a realizowane przez nas rozwi膮zania umo偶liwiaj膮 klientom generowanie dodatkowych przychodów, zwi臋kszanie oszcz臋dno艣ci oraz popraw臋 skuteczno艣膰 dzia艂a艅 operacyjnych. Ponadto utrzymujemy platformy cyfrowe naszych klientów, zwi臋kszaj膮c ich niezawodno艣膰 oraz optymalizuj膮c efektywno艣膰 procesów utrzymaniowych.